0

Vyrai ir moterys iš Edeno

  • Nuolaida knygai -31%
Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 7,89 €*
Sutaupote: 2.40 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Vyrai ir moterys iš Edeno

  • Leidėjas: Katalikų pasaulio leidiniai
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955292395

2020-09-30 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Vyrai ir moterys iš Edeno" aprašymas

"Vyrai ir moterys iš Edeno" - tai Jono Pauliaus II kūno teologijos studijų vadovas.
Kiekvieno žmogaus širdyje slypi troškimas mylėti ir būti mylimam, kurti patvarius santykius. Knygoje pateikiamos nuorodos į Šventąjį Raštą lytiškumo klausimais, pasakojama apie Dievo sukurtą ir žmonijos istorijos aušroje Edeno sode įkurdintą pirmąją porą, dėstomas naujas požiūris į Bažnyčios mokymą apie meilę, seksą ir santuoką.

"Šioje knygoje atrandame drąsų dieviškos tiesos prisilietimą prie žmogaus esmės ir požiūrį, kas esame, kokie esame. Atskleidžiamas vientisas naujas matymas norint suprasti, kas esame kaip vyrai ir moterys ir kaip galime patirti laimę, kurią Dievas mums yra numatęs. Jonas Paulius II šiandienos kalba prakalbina Biblijos tiesas, atskleisdamas evangelinį tikslą, nes žmogaus kūno teologija iš esmės yra evangelinė. Tinkamai pažinta ir asmeniškai išgyventa kūno teologija augina gilesnę pagarbą vienas kitam ir padeda artėti link Kristaus. Juk kūno teologija – Geroji naujiena! Skelbiant Gyvybės Evangeliją esame kviečiami toliau kurti gyvybės kultūrą ir evangelizuoti šiandienos kultūrą bei patį žmogų."
Kunigas Ričardas Doveika

"Jei paprastam gilių dalykų išdėstymui reikalingas nepaprastas talentas, Mary Healy neabejotinai jį turi."
Psichoterapeutas Gintautas Vaitoška

"Ši knyga prisideda prie labai sudėtingos užduoties įgyvendinimo – išlikti žmonėmis nužmogėjusiame pasaulyje."
Andrius Navickas, Interneto dienraščio Bernardinai.lt vyriausiasis redaktorius

Parašykite atsiliepimą apie "Vyrai ir moterys iš Edeno"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Religijos studijos

Mary Healy parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Vyrai ir moterys iš Edeno, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Vyrai ir moterys iš Edeno aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Vyrai ir moterys iš Edeno už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Vyrai ir moterys iš Edeno? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Mary Healy tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Vyrai ir moterys iš Edeno" perkama kartu