⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-03-31 1.69 SoldOut

Knygos "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Lietuvoje gerai žinomų autorių – poeto, eseisto, nacionalinės premijos laureato Kęstučio Navako ir vaikų knygose jau sužibėjusios dailininkės Marijos Smirnovaitės – duetas kviečia į istorijas, kuriose paprastai, bet ne banaliai pasakojama apie skirtumus, kitoniškumą, gebėjimą būti kartu ir vienas kitą girdėti.

Didelis dramblys Dra nepastebi ant savo kaktos nutūpusio uodo, o mažas uodas nepastebi, jog nutūpė ant dramblio, todėl drambliui pradėjus judėti, uodas patenka į keistą situaciją.

Antrosios knygos herojė beždžionėlė taip rūpinasi savo ir namų gražumu, kad nepastebi, jog jos geriausia draugė žirafa viso to pamatyti negali, nes yra per didelė. O žirafa tik stebi saulėtekius ir saulėlydžius, ir niekas jai daugiau nerūpi.

Žaismingos iliustracijos žadina vaizduotę, o nesudėtingas, meistriškai parašytas tekstas kviečia pamąstyti apie skirtumus, kitoniškumą, gebėjimą rasti bendrą sprendimą bei mokėjimą gyventi drauge nesipykstant. Perskaičius knygelę „Ži ir Be stebi saulėlydžius“ bus kur kas lengviau su vaiku kalbėtis apie toleranciją, bendravimą ir tikrą draugystę.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kartoninės knygutės 0-2 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)", kurį pristato Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Siūlome ne tik išsamų "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas, Marija Smirnovaitė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Ži ir Be stebi saulėlydžius (knyga su defektais)" perkama kartu