TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Žlugimas

Kaina: 35,67 €
Kaina su kodu: 24,97 €
Nuolaidos kodas: KALĖDOS
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-12-31 35.671 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žlugimas" aprašymas

Ne vienai civilizacijai buvo lemta išnykti. Egzistuoja dėsningumai, lemiantys, ar su problemomis susidūrusi kultūra išliks, ar išnyks. J. Diamondas pasakodamas skirtingų pasaulio kraštų istorijas, nuaudžia visiems laikams ir regionams tinkamą universalią teoriją.

Žlunga polineziečių kultūros Velykų bei kitose Ramiojo vandenyno salose, Amerikos indėnų anasazių bei majų civilizacijos ir vikingų kolonija Grenlandijoje. Su panašiomis problemomis, kaip ir šios civilizacijos prieš žlugimą, žmonija susiduria ir šiandien. Jau kilo katastrofos nūdienos Ruandoje bei Haityje, didelės bėdos grėsė Kinijai ir Australijai. Jis kalba ir apie mūsų civilizaciją ir pavojaus ženklus jai.

Akis atveriančių įžvalgų kupinam ir įtraukiančiam „Žlugimui“ lemta tapti viena iš būtiniausių šių laikų knygų, nes autorius užduoda neatidėliotiną klausimą: kaip mūsų civilizacijai išvengti ekologinės savižudybės? Istorikas Yuvalis Noah Hararis laiko Jaredą Diamondą vienu pagrindinių knygos „Sapiens“ įkvėpėjų.

„Diamondas geba mokslines sąvokas perteikti aiškiai, jis detaliai ir įtikinamai aprašo žlugusių visuomenių atvejus, aktualius ir dabarčiai.“
The New York Times

„Įtikina autoriaus gebėjimas susieti skaitmenizuotos dabarties šurmulį ir tylius tolimos agrarinės praeities saulėlydžius.“
The New York Times Book Review

Pulitzerio premiją už veikalą „Giklai, mikrobai ir plienas“ (1997, liet. 2018) laimėjęs geografas, istorikas Jaredas Diamondas kitoje jau klasikine laikomoje knygoje – „Žlugimas“ (2005) – tiria, kaip politiniai konfliktai, klimato kaita ir demografinis sprogimas sukuria sąlygas civilizacijai žlugti. Autorius aptaria ir jau išnykusias praeities civilizacijas, ir tas, kurioms pavyko išlikti.


  • Pavadinimas originalo kalba: Collapse
  • Autorius: Jared Diamond
  • Leidėjas: Kitos knygos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 648
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094275548
  • Vertėjas: Tadas Jaras
  • Iš kokios kalbos versta: anglų

Parašykite atsiliepimą apie "Žlugimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Jared Diamond pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Žlugimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Žlugimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Žlugimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Žlugimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jared Diamond tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Žlugimas" perkama kartu