NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Smartpost paštomatus nuo 15€

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 15 € *

Žydrieji sparnai

Kaina: 9,59 €
Kaina su kodu: 8,63 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2024-02-29 9.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Žydrieji sparnai" aprašymas

Knyga „Žydrieji sparnai“ skirta vaikams nuo 12 metų.

Jošas ir Jardanas – broliai. Jošui vienuolika, Jardanui šiek tiek daugiau. Nors kartais atrodo, kad yra atvirkščiai. Kartą broliai randa sužeistą gerviuką ir sumano išmokyti jį skraidyti. Per vieną skraidymo pamoką Jardanas padaro kai ką, dėl ko Jošas atsiduria ligoninėje. Kad šeimai būtų saugiau, Jardanas turi persikelti į globos namus. Tai išgirdę broliai nusprendžia pabėgti...

Drąsus, jaudinantis pasakojimas apie šilto šeimos lizdo paieškas.

Jef Aerts knygos leidimą finansavo Europos Sąjunga pagal programą „Kūrybiška Europa“. Knyga išleista įgyvendinant projektą „Naujas slaptažodis: pokyčiai“. Knygos leidimą iš dalies finansavo Kultūros taryba.


  • Autorius: Jef Aerts
  • Leidėjas: Debesų ganyklos
  • Išleidimo metai: 2023
  • Knygos puslapių skaičius: 184
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094732942
  • Vertėjas: Birutė Avižinienė
  • Iš kokios kalbos versta: flamandų

Parašykite atsiliepimą apie "Žydrieji sparnai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Žydrieji sparnai", kurį pristato Jef Aerts. Siūlome ne tik išsamų "Žydrieji sparnai" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jef Aerts. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Žydrieji sparnai". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Žydrieji sparnai" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Žydrieji sparnai" perkama kartu