⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Saimono katinas knygelėje apie save patį

Kaina: 4,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-06-30 4.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Saimono katinas knygelėje apie save patį" aprašymas

Saimono katinas – populiarus internetinės erdvės personažas. Animaciniai filmukai apie jį „YouTube” svetainėje peržiūrėti jau 150 milijonų kartų. Juose žavusis katinas visais įmanomais būdais stengiasi išsikovoti šeimininko dėmesį, kad gautų paėsti, be to, išdykaudamas prikrečia eibių – ką gi, šeimininkui telieka atsidusti.

Dabar Saimono katinas persikėlė ir į knygos puslapius. Ir čia jis toks pat gyvas ir išradingas, jo pokštai pralinksmina, išjudina, kartais net šio to pamoko. Tokį katiną kaip Saimono turbūt pažįstame kiekvienas, tačiau šis – įžymybė: išmone ir populiarumu jam lygių nėra.Knygos ir filmukų autorius – britų animatorius Saimonas Tofildas.

Saimonas pradėjo piešti linksmus paveikslėlius dar vaikystėje. Studijavo grafiką ir animaciją Lesterio (Didžioji Britanija) De Montforto universitete. Šiuo metu yra Londono „Tandem Films“ animacinių filmų studijos dailininkas animatorius ir kūrybos direktorius. „Saimono katinas“ laimėjo ne vieną apdovanojimą: be kitų, jis pelnė geriausios britų animacinės komedijos titulą ir „YouTube“ svetainės prizą už populiarumą (abu 2008 metais).

Namuose Bedforšyre su juo kartu gyvena du katinai ir dvi katės, taigi įkvėpimo kūrybai jis turi iš kur semtis.


Antroji knyga - "Saimono katinas kitapus tvoros".


  • Autorius: Simon Tofield
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477150

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Saimono katinas knygelėje apie save patį"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Komiksai vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Saimono katinas knygelėje apie save patį", kurį pristato Simon Tofield. Siūlome ne tik išsamų "Saimono katinas knygelėje apie save patį" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Simon Tofield. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Saimono katinas knygelėje apie save patį". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Saimono katinas knygelėje apie save patį" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Saimono katinas knygelėje apie save patį" perkama kartu