0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Saimono katinas knygelėje apie save patį

  • Nuolaida knygai -45%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 8,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (45%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Saimono katinas knygelėje apie save patį


2021-04-30 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Saimono katinas knygelėje apie save patį" aprašymas

Saimono katinas – populiarus internetinės erdvės personažas. Animaciniai filmukai apie jį „YouTube” svetainėje peržiūrėti jau 150 milijonų kartų. Juose žavusis katinas visais įmanomais būdais stengiasi išsikovoti šeimininko dėmesį, kad gautų paėsti, be to, išdykaudamas prikrečia eibių – ką gi, šeimininkui telieka atsidusti.

Dabar Saimono katinas persikėlė ir į knygos puslapius. Ir čia jis toks pat gyvas ir išradingas, jo pokštai pralinksmina, išjudina, kartais net šio to pamoko. Tokį katiną kaip Saimono turbūt pažįstame kiekvienas, tačiau šis – įžymybė: išmone ir populiarumu jam lygių nėra.Knygos ir filmukų autorius – britų animatorius Saimonas Tofildas.

Saimonas pradėjo piešti linksmus paveikslėlius dar vaikystėje. Studijavo grafiką ir animaciją Lesterio (Didžioji Britanija) De Montforto universitete. Šiuo metu yra Londono „Tandem Films“ animacinių filmų studijos dailininkas animatorius ir kūrybos direktorius. „Saimono katinas“ laimėjo ne vieną apdovanojimą: be kitų, jis pelnė geriausios britų animacinės komedijos titulą ir „YouTube“ svetainės prizą už populiarumą (abu 2008 metais).

Namuose Bedforšyre su juo kartu gyvena du katinai ir dvi katės, taigi įkvėpimo kūrybai jis turi iš kur semtis.


Antroji knyga - "Saimono katinas kitapus tvoros".


  • Autorius: Simon Tofield
  • Leidėjas: Trigrama
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955477150

Parašykite atsiliepimą apie "Saimono katinas knygelėje apie save patį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Saimono katinas knygelėje apie save patį, kurią skaitytojams dovanoja Simon Tofield. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Simon Tofield su knyga Saimono katinas knygelėje apie save patį jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Saimono katinas knygelėje apie save patį patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Simon Tofield. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Saimono katinas knygelėje apie save patį palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Saimono katinas knygelėje apie save patį" perkama kartu