0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Agus ir monstriukai 3. Parko daina

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Agus ir monstriukai 3. Parko daina " aprašymas

Iš pirmo žvilgsnio Agus – paprastas berniukas. Jis nemėgsta tvarkytis, yra išdykęs ir vis pamiršta, kas užduota namų darbų. Tačiau, netikėtai susipažinus su geraisiais knygų monstriukais, jo gyvenimas apsiverčia aukštyn kojomis. Ir kas galėtų pagalvoti, kad vakarais Agus savo noru skaitys vaikų literatūros klasiką ir ja mėgausis? Nepamirštamuose nuotykiuose atsiskleidžia geriausios berniuko savybės: jautrumas, draugiškumas, empatiškumas, atkaklumas ir noras padėti kitiems.

Ši nuotaikinga komiksų stiliumi parašyta knygų serija jau pavergė daugiau nei 600 000 skaitytojų širdis, ir jie nekantraudami laukia naujų Agaus ir monstriukų nuotykių.

Jūsų rankose trečioji serijos knyga "Parko daina", kurioje Agus ir monstriukai imasi didvyriškos užduoties – išgelbėti visų pamėgtą parką nuo ketinamo statyti prekybos centro. Nors tai atrodo neįmanoma misija, berniukas atkakliai siekia savo tikslo. Ar jam pavyks perkalbėti užsispyrusį merą? O gal Šekspyro, Radjardo Kiplingo kūrinių didybės įkvėpti monstriukai suras išradingesnį būdą išsaugoti gamtos kampelį?

Knyga skatina pamilti klasikinę literatūrą, perteikia teigiamus elgesio modelius, ugdo humoro jausmą ir atradimo džiaugsmą.

Vertė laura StašaitytėParašykite atsiliepimą apie "Agus ir monstriukai 3. Parko daina "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Agus ir monstriukai 3. Parko daina ", kurį parašė Jaume Copons, Liliana Fortuny. Siūlome ne tik išsamų "Agus ir monstriukai 3. Parko daina " aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jaume Copons, Liliana Fortuny. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Agus ir monstriukai 3. Parko daina ". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Agus ir monstriukai 3. Parko daina " dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Agus ir monstriukai 3. Parko daina " perkama kartu