⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams

2022-12-31 11.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams" aprašymas

Ši knyga „Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams“ – apie pirmuosius finansinius sprendimus, turinčius įtakos mūsų ateičiai. Ji skirta visiems jauniems suaugėliams, norintiems papildyti finansinių žinių bagažą ir pakloti stiprų savarankiško gyvenimo pagrindą.

    - Kaip sėkmingai suplanuoti asmeninį ar poros biudžetą?

    - Kaip įsigyti naują ar naudotą automobilį, o gal geriau naudotis viešuoju transportu?

    - Dirbti sau ar kitiems? Savarankiško darbo ir juridinio asmens registravimo ABC.

    - Kada ir kaip pradėti rūpintis finansiškai užtikrinta ateitimi?

    - Kada tinkamiausias metas įsigyti nuosavą būstą ir kaip pradėti investuoti?

Finansinėmis žiniomis ir patirtimi šioje knygoje dalijasi Jūratė Cvilikienė, „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Lietuvoje, ir dr. Nerijus Mačiulis, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Pažintinė, informacinė literatūra paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams", kurį pristato Jūratė Cvilikienė, Nerijus Mačiulis. Siūlome ne tik išsamų "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Jūratė Cvilikienė, Nerijus Mačiulis. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Dilema – ne problema. Finansinių klausimų naršyklė jauniems suaugėliams" perkama kartu