⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Liudas Dapkus – žurnalistas, keliautojas, komunikacijos specialistas. 1978–1989 m. mokėsi Vilniaus 43-ojoje vidurinėje mokykloje. 1990–1995 m. studijavo Vilniaus Universitete, kur įgijo Žurnalistikos magistro laipsnį. Ten pat studijavo politikos mokslus ir tarptautinius santykius.

Liudas Dapkus knygos

Rasta: 2

Saulėgrąžų dievas | Liudas Dapkus
21,69 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

Šiuo metu užima Lietuvos užimtumo tarnybos komunikacijos skyriaus vedėjo pareigas, vedęs žmoną Ernestą.

Ilgus metus L. Dapkus yra ištikimas žurnalistikai, išbandęs save ne tik lietuviškos spaudos puslapiuose, bet ir užsienio naujienų agentūrose, dalyvavęs konfliktų zonose kaip karo korespondentas - dirbo Čečėnijoje, Dagestane, Libane ir kituse karštuosiuse taškuse, apie kuriuos kalba kaip apie fenomenalias žmogaus gebėjimo prisitaikyti prie bet kokių sąlygų patirtis.

Karjera prasideda nuo pirmųjų Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo metų, kai 1992-aisiais L. Dapkus tampa dienraščio „Lietuvos rytas“ vyriausiojo redaktoriaus pavaduotoju (iki 2008 m.), vėliau dirbo „Playboy“ žurnalo redaktoriiumi (2008–2010 m.), tada „15min“ redaktoriumi.

Kaip vienas svarbiausių pareigų Liudas Dapkus išskiria laisvai samdomo reporterio darbą „Associated Press“ (1998–2020 m.).  Vėliau Laisvės TV redaktorius (2018–2020 m.), Lrytas.lt redaktorius (2012–2016 m.). Ne ką mažiau svarbus L. Dapkaus karjeros bei kūrybos etapas – televizijos laidų ir dokumentikos filmų kūrimas.

Apie savo knygą „Žuvis, kuri supainiojo duris: ir kitos 69 istorijos iš šešių žemynų“ autorius sako, kad ji yra kitokia nei įprasti kelionių žinynai ar kelionių dokumentikai priskiriami kūriniai. Tai novelių rinkinys, kuriame, fiksuojant kelionių įspūdžius, tarp eilučių keliami kiekvienam keliautojui svarbūs klausimai -  kokia kelionės prasmė, ko mes ieškome keliaudami? Autorius sako: „...kiekvienas aistringas keliautojas ieško gyvenimo prasmės“.