-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Rasa Borodina knygosRasa Borodina (g. 1986 metais) – verslo konsultantė, personalo atrankų specialistė, tinklaraštininkė ir knygų autorė.

Rasa Borodina augo Klaipėdoje. 2004-tais metais baigė Klaipėdos Ąžuolyno gimnaziją ir įstojo mokytis į Klaipėdos universitetą. Čia Rasa įgijo vadybos ir verslo administravimo bakalauro laipsnį.
Savo karjerą Rasa Borodina pradėjo kaip turizmo konsultantė, tačiau nuo 2012-tų metų ėmė suktis verslo konsultavimo, marketingo, tekstų rašymo, administravimo bei personalo įdarbinimo srityse. 2016-2017 metais Rasa Borodina įmonėje UAB „Galimybių arsenalas“ dirbo lektore, vedė konsultacijas ir mokymus apie pardavimus, klientų aptarnavimą, problemų ir konfliktų sprendimą, laiko planavimą, socialinius tinklus ir kt.
2017-tais metais Rasa tapo viena iš įmonės WIN Solutions įkūrėjų. WIN Solutions veda mokymus ir kursus, organizuoja verslo konsultacijos, darbuotojų  atrankas. Taip pat užsiima koučingo konsultacijomis, kurių metu padeda spręsti darbinių santykių problemas, formuluoti tikslus, rasti būdus juos įgyvendinti, padeda veiklą keičiantiems žmonėms.
Rasa yra viena iš WIN Solutions lektorių, sertifikuota ICC koučingo trenerė. Taip pat Rasa Borodina gali pasigirti ilgamete patirtimi internetinių projektų kūrime bei vystyme. Tarp jos darbų – DarniPora.lt, Keliones.lt, Mokslai.lt, Sport24.lt ir kiti.

Rasos Borodinos tekstus ir interviu dažnai galime išvysti įvairiuose portaluose. Ji rengia knygų apžvalgas, kalba apie karjeros galimybes, personalo problemas, taip pat laiko planavimo temomis.
Rasa yra portalo cvguru.lt įkūrėja. Ši svetainė yra skirta visiems, kurie rūpinasi savo karjera. Rasa Borodina sako, kad įkūrė portalą tiesiog norėdama padėti žmonėms kuo greičiau susirasti darbą, juk paieškos visada yra didžiulis stresas. Kadaise ir pati ne kartą ieškojusi darbo, Rasa teigia, kad supranta, kaip svarbu yra parengti tinkamą CV, motyvacinį laišką bei pasiruošti pirmajam darbo pokalbiui. Savo svetainės lankytojams specialistė siūlo CV ir motyvacinių laiškų rašymo paslaugas, asmenines konsultacijas bei mokymus.
Su darbo paieška susijusi ir pirmoji Rasos Borodinos knyga. 2018-tais metai pasirodė debiutinis leidinys „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą“. Rasa knygą parašyti norėjo visada. Ir tam pasiryžo mokydamasi koučingo kursuose. Moteris įvertino, kad geriausia yra rašyti apie tai, ką iš tiesų išmano. O septynerių metų patirtis personalo mokymų ir atrankos srityje pasufleravo temą.

Knygoje „Karjeros guru: kaip susirasti svajonių darbą“ rašytoja sistemingai pasakoja, ką reikėtų daryti, kad darbo paieškos duotų norimų rezultatų. Knygos skaitytojai ras atsakymus į seniai kankinančius klausimus, pavyzdžiui, kodėl manęs nekviečia į darbo pokalbį. Leidinyje ne tik pateikti patarimai, kaip parašyti gerą CV, bet ir kaip psichologiškai pasiruošti pokalbiui.
Antrasis autorės kūrinys yra visiškai kitoks. 2020-tais metais išleistoje knygoje „16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa“ surinktos jautrios ir vilties teikiančios žmonių istorijos. Knygos herojai susidūrė su itin žiauriais gyvenimo sunkumais, tačiau rado būdų išsikapanoti iš dugno.

Rasa Borodina klausėsi žmonių pasakojimų apie pogimdyvinę depresiją, bandymus nusižudyti, priklausomybę nuo alkoholio ir narkotikų, smurtą, terorą, artimo žmogaus netekties sukeltą depresiją ar toksišką vaikystę. Autorė knygą skiria tiems, kuriems gyvenimas nemielas, įklimpusiems į priklausomybių liūną, nematantiems prasmės bei tokių žmonių artimiesiems.
Išklausyti skaudžias istorijas įkvėpė asmeninė Rasos patirtis. 2008-tais metais nusižudė jos tėtis. Po šio sukrėtimo rašytoja ėmė gilintis į žmogaus psichologiją. Bandydama atsitiesti po netekties Rasa Borodina pastebėjo, kad mūsų šalies žmonės bijo šnekėtis sunkiomis temomis, dažnai nepripažįsta depresijos, laiko ją tinginystės liga. 16 savanorių pasidalinę savo patirtimi, kuri nugulė knygoje „16 gydančių istorijų. Kai gyvenimas užknisa“ padeda priartėti prie problemų turinčių žmonių, geriau juos suprasti ir atrasti vilties.
Rasos Borodinos asmenines mintis ir tekstus taip pat galite rasti jos tinklaraštyje rasaraso.lt.