Knygų pirkimas internetu turi daugybę privalumų. Itin lengva naudotis leidinių paieška, visa parduodama literatūra patogiai suskirstyta į įvairias kategorijas pagal žanrus ar temas, nuolat vykdomos patrauklios akcijos ir siūlomos palankios kainos. Taip pat vienoje vietoje galima rasti ne tik išsamų knygos aprašymą, ištrauką, bet ir kitų pirkėjų atsiliepimus.

Remigijus Civinskas knygos

Rasta: 2

Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos | Aistė Lazauskienė, Arvydas Mikalauskas, Jurga Bučaitė-Vilkė, Remigijus Civinskas
  • Nemokamas pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
34,92 €
Kaina su kodu: 31,42 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Kauno miestiečių elito kaita 1764–1831 metais | Liudas Glemža, Remigijus Civinskas
-10% su kodu: PATOGU
15,87 €
Kaina su kodu: 14,28 €
Turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.
Rasta: 2

Svarbi ir galimybė susipažinti su visomis autoriaus išleistomis knygomis. Knygyne tūkstančiai Lietuvos ir pasaulio rašytojų vardų –  Remigijus Civinskas vienas jų. 

Šiame puslapyje rasite visus Remigijus Civinskas išleistus kūrinius, parduodamus mūsų interneto knygyne. Populiariausios ir skaitytojų mėgstamiausios, naujausios ar knygos su didele nuolaida? Rinktis jums! 

Rūpi, ką dar parašė Remigijus Civinskas bei norite su knygomis ir kūrybine karjera susipažinti artimiau? Nebereikia informacijos rinkti populiariose paieškos sistemose. Čia pat – internetiniame knygyne – susipažinkite su įdomiausiais daugumos populiariausių rašytojų biografijos faktais ir jų kūryba. Remigijus Civinskas – dėmesio verta asmenybė!

Populiarios ir naujos autoriaus knygos vienoje vietoje – jums tereikia išsirinkti ir pirkti, o mes pasirūpinsime, kad savo skaitinius gautumėte sklandžiai ir operatyviai.