0

Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos

Kaina internetu: 28,59 €
Kaina knygyne: 29,99 €*
Sutaupote: 1.40 € (5%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos

  • Leidėjas: Vytauto Didžiojo universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9786094674433

2021-01-31 28.59 InStock
Į krepšelį
Knygos "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos" aprašymas

Knyga "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos" skirta Lietuvos savivaldos problematikai. Autorių kolektyvas (Jurga Bučaitė-Vilkė, Remigijus Civinskas, Aistė Lazauskienė, Vaida Leščauskaitė, Marta Lackowska, Adam Gendźwiłł, Joanna Krukowska, Arvydas Mikalauskas) diskutuoja apie Lietuvos savivaldybių bendradarbiavimo situaciją, akcentuojant viešųjų paslaugų teikimą ir viešojo intereso bei gyventojų dalyvavimo savivaldoje klausimą. Lietuvoje savivaldybių bendradarbiavimui ilgą laiką buvo skiriama itin mažai dėmesio, paliekant šį klausimą mokslinių tyrimų ir savivaldos praktikos nuošalėje. Viena iš knygos aktualumo prielaidų yra nuolat mažėjantis gyventojų skaičius savivaldybėse, skatinantis platesnę diskusiją apie savivaldybių išteklių perskirstymą ir kokybiškesnį viešųjų paslaugų teikimą vietos gyventojams. Studijoje "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos" remiamasi Lietuvos savivaldybių bendradarbiavimo situacijos apklausa, kurioje buvo vertinama, kaip savivaldybių, verslo ir bendruomenių atstovai vertina viešųjų paslaugų teikimo galimybes ir aktyvesnį gyventojų įsitraukimą.

Tikimės, kad knyga "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos" bus naudinga ne tik akademikams, bet ir visuomenininkams, politikams ir specialistams, dirbantiems savivaldybėse, asociacijose, įstaigose ar vietos bendruomenėse ir prisidedantiems prie savivaldos vizijos plėtojimo.

Parašykite atsiliepimą apie "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Viešasis sektorius

Aistė Lazauskienė, Arvydas Mikalauskas, Jurga Bučaitė-Vilkė, Remigijus Civinskas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aistė Lazauskienė, Arvydas Mikalauskas, Jurga Bučaitė-Vilkė, Remigijus Civinskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Savivaldybių bendradarbiavimas Lietuvoje: formos, galimybės, vizijos" perkama kartu