0

Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

  • Nauja knyga
Kaina internetu: 5,79 €
Kaina knygyne: 6,99 €*
Sutaupote: 1.20 € (18%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789955678045

2020-10-31 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“" aprašymas

Visame pasaulyje populiarus saviugdos specialistas Robinas Sharma duoda savo skaitytojams paprastų, bet veiksmingų patarimų, kaip realizuoti savo žmogiškąsias galimybes ir siekti asmeninio bei profesinio gyvenimo didingumo.

Knygoje „Kasdieniniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį" autorius pateikia skaitytojams citatas iš savo knygų apie garsųjį vienuolį, kuris pardavė „Ferrarį“. Jos įkvėps Jus prasmingai gyventi, nuoširdžiai mylėti ir siekti didelių tikslų. Leidinyje kalbama apie tikrą sėkmę, prasmingus santykius, tarnystę žmonėms ir palikimą, kuris liks, kai mes išeisime iš šio pasaulio... ir dar apie daug kitų svarbių dalykų.

Šis lengvai skaitomas kalendorius pavers kiekvieną Jūsų dieną ypatinga!

Iš anglų kalbos vertė Neringa Jagelevičiūtė

Parašykite atsiliepimą apie "Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“" perkama kartu