0

Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos

  • Nuolaida knygai -37%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (37%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 208
  • ISBN ar kodas: 9786098247244

2020-09-30 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos" aprašymas

"Neskubėk sekti paskui minią – ji gali pasirodyti esanti laidotuvių procesija."

"Kokiu žmogumi tapsi po penkerių metų, lemia šie pagrindiniai veiksniai: žmonės, su kuriais bendrauji, ir knygos, kurias perskaitei."

"Žmonės mato pasaulį ne tokį, koks jis yra, o tokį, kokie yra jie patys."

Populiarus saviugdos ir lyderiavimo meno mokytojas Robin Sharma apibendrina ankstesnių savo knygų pamokas. Ši knyga "Kas verks, kai tu mirsi" - tai 101 autoriaus patarimas, kaip gyventi džiaugsmingai, prasmingai ir realizuoti visas iš prigimties gautas galimybes. Ši knyga tiems, kurie siekia būti stipresni ir padaryti daugiau už kitus, bet neretai patiria nesėkmę. Verčiau rinktis atlikti žygdarbį, negu visai neerzinti likimo. Geriau diena iš dienos plėsti savo dvasinių ir fizinių galimybių ribas ir siekti iš pirmo žvilgsnio nepasiekiamų dalykų, negu gyventi patogų ir saugų vidutinybės gyvenimą. Siekti viršūnių - tai pati gyvenimo esmė.

"Stebi, kaip gyvenimas praeina pro šalį, nepalikdamas galimybės pajusti jo didingumo, atrasti laimės ir patirti džiaugsmo, kurio tikrai nusipelnei. Tuomet ši ypatinga knyga taps tavo kelrode žvaigžde, vedančia į nuostabų gyvenimą.Dėkoju, kad įsigijote šią knygą. Vadinasi, norite gyventi sąmoningiau, džiaugsmingiau ir prasmingiau. Vadinasi, nusprendėte gyventi tikslingiau ir nepasikliauti atsitiktinumais. Pasiryžote laikytis tam tikro plano, o ne atsiduoti likimo valiai. Sveikinu! Nuo tada, kai buvo išleistos pirmosios dvi knygos apie vienuolį, kuris pardavė ferarį, gavau daugybę skaitytojų laiškų. Iš jų sužinojau, kad mano knygose aptariamos idėjos jau spėjo iš esmės pakeisti daugelio žmonių gyvenimą. Skaitytojų atsiliepimai mane labai sujaudino ir įkvėpė. O svarbiausia, kad ta gausybė laiškų paskatino apibendrinti gyvenimo meno pamokas ir šią informaciją pateikti atskirais skyriais. Taigi ėmiausi darbo: atrinkau pačius svarbiausius dalykus, kurie galėtų padėti žmonėms gyventi geriau, sąmoningiau bei prasmingiau, ir sudėjau juos į šios knygos puslapius."
Robinas Sharma


Parašykite atsiliepimą apie "Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugda

Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos" perkama kartu