Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus

Kaina: 13,69 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-03 Redas

Pigiau grybo :D Must read knygos


2022-10-31 13.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" aprašymas

Šiame komplekte trys gyvenimiškos ir finansinės išminties knygos:

- dvi populiaraus saviugdos ir lyderiavimo mokytojo Robin Sharma knygos apie tai, kaip gyventi džiaugsmingai, prasmingai, įveikti savo baimes ir realizuoti visas savo galimybes.

- trečiosios knygos autorius George S. Clason įsitikinęs, kad norint įgyvendinti visus savo planus ir norus būtina užsitikrinti finansinį stabilumą. Š knyga - tobulas finansų vadovas. Jei jūsų piniginė plona, ir norite įgyti finansinės išminties – geresnės knygos nerasite!

„Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“

„Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos“

„Turtingiausias Babilono žmogus“Kiti taip pat domėjosi


2021-05-03

Pigiau grybo :D Must read knygos

Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Asmeninių finansų knygos

George S. Clason, Robin Sharma pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, George S. Clason, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Kasdieniai pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė „Ferrarį“ + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" perkama kartu