0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -58%
Kaina internetu: 13,99 €
Kaina knygyne: 32,67 €*
Sutaupote: 18.68 € (58%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-05-03 Redas

Pigiau grybo :D Must read knygos

KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus


2021-07-31 13.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" aprašymas

Šiame komplekte trys gyvenimiškos ir finansinės išminties knygos:

- dvi populiaraus saviugdos ir lyderiavimo mokytojo Robin Sharma knygos apie tai, kaip gyventi džiaugsmingai, prasmingai, įveikti savo baimes ir realizuoti visas savo galimybes.

- trečiosios knygos autorius George S. Clason įsitikinęs, kad norint įgyvendinti visus savo planus ir norus būtina užsitikrinti finansinį stabilumą. Š knyga - tobulas finansų vadovas. Jei jūsų piniginė plona, ir norite įgyti finansinės išminties – geresnės knygos nerasite!

„Ką tau skyrė likimas. Pokalbiai su vienuoliu, kuris pardavė "Ferrarį"

„Kas verks, kai tu mirsi. Vienuolio, kuris pardavė "Ferarrį", gyvenimo pamokos“

„Turtingiausias Babilono žmogus“2021-05-03

Pigiau grybo :D Must read knygos

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Asmeninių finansų knygos

George S. Clason, Robin Sharma parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, George S. Clason, Robin Sharma tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. IŠMINČIUS IR MILIJONIERIUS. Ką tau skyrė likimas + Kas verks, kai tu mirsi + Turtingiausias Babilono žmogus" perkama kartu