⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Rūta Šepetys (Ruta Sepetys, g. 1967 m. lapkričio 17 d. Detroite, JAV) – lietuvių kilmės JAV rašytoja, Lietuvą pirmą kartą aplankė 2005 m.


Rūta Šepetys gimė 1967 m. lapkričio 17 d. Detroite, Mičigano valstijoje. Tėvas - JAV lietuvis, iš Lietuvos išvykęs prasidėjus sovietinei okupacijai, motina - amerikietė. 1940 m.

Ruta Sepetys knygos

Rasta: 6

Druska jūrai | Ruta Sepetys
11,49 €
Turime sandėlyje
Tarp pilkų debesų | Ruta Sepetys
5,99 €
Turime sandėlyje
Kuždesių fontanas | Ruta Sepetys
13,79 €
Turime sandėlyje
Rasta: 6

iš Lietuvos išvykęs tėvas beveik 9 metus praleido karo pabėgėlių stovyklose ir tik 1949 m. atvyko į JAV. Čia sukūrė šeimą. Rūta buvo jauniausias vaikas trijų vaikų šeimoje.

Rūta Šepetys baigė Hilsdeilo (Hillsdale College) koledžą, vėliau mokėsi Prancūzijoje. Studijavo įvairius dalykus: operą, finansus, verslo vadybą. Įgijusi magistro laipsnį grįžo į JAV, įkūrė savo įmonę ir trylika metų atstovavo daugeliui garsių JAV muzikantų ir dainininkų.


Vėliau persikėlė į Tenesio valstiją ir atsidėjo literatūrinei veiklai.

Rūta Šepetys išgarsėjo 2011 m. romanu „Tarp pilkų debesų“ (angl. Between Shades of Gray), pasakojančiu apie lietuvių tremtį į Sibirą. Romanas pateko į „The New York Times“ bestselerių sąrašą, buvo išverstas į 27 pasaulio kalbas ir išleistas 43 valstybėse.


2013 m. pasirodė antrasis romanas „Nelengvu keliu skirtas paaugliams ir jaunimui.


Naujausia knyga pasirodžiusi 2016 m. - „Jūros druska - vėl pasakoja apie Antrąjį pasaulinį karą, apie karo pabėgėlius.