Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

„Šauniojo penketuko nuotykiai“ – nuotykinė knygų serija vaikams, parašyta anglų autorės Enid Blyton. Pirmoji dalis buvo išleista dar 1942-ais metais. Romanuose aprašomi nepaprasti vaikų ir jų šunelio nuotykiai.

Didžioji dalis šių pasakojimų vyksta vaikų atostogų metu.

Šauniojo penketuko nuotykiai knygosKiekvieną kartą jie vėl susitikę įsivelia į keistas situacijas, keliauja į žygius, stovyklauja ir dažnai sprendžia pačius tikriausius nusikaltimus. Knygos itin išpopuliarėjo ir rašytojai Enid Blyton atnešė pasaulinę šlovę. Vien iki 1953-ių metų pabaigos buvo parduota daugiau nei šeši milijonai knygų egzempliorių ir iki šiol kasmet šis skaičius pasipildo dar dviem milijonais!

Knygų serija „Šauniojo penketuko nuotykiai“ ne kartą buvo ekranizuota. Iš viso autorė Enid Blyton parašė 21 istoriją. Visos jos išverstos į lietuvių kalbą ir sutalpintos į devynias knygas.

„Penketukas lobių saloje; Ir vėl nepaprasti nuotykiai; Sėkmingas pabėgimas (Šauniojo penketuko nuotykiai. Pirma knyga)“ – apima tris pirmas knygų serijos dalis. Pagrindiniai visų istorijų veikėjai yra dvylikametis Džulianas, jo brolis Dikas, sesuo Anė, jų pusseserė Džordžina ir ištikimas šuo Timotis.

Kitų dalių eilės tvarka:  • „Penketukas "Kontrabandininkų bokšte". Klajojančio cirko paslaptis (antra knyga)“;

  • „Vėl Kirino saloje. Penketukas važiuoja į stovyklą (trečia knyga)“;

  • „Pelėdų kalvos paslaptis. Pagrobimas (Šauniojo penketuko nuotykiai. Ketvirta knyga)“;

  • „Penketukas traukia į žygį. Penketukas šauniai leidžia laiką (penkta knyga)“;

  • „Penketukas keliauja prie jūros. Mįslingoji viržynė (šešta knyga)“;

  • „Pavojingos atostogos. Penketukas užtinka pėdsakus (septinta knyga)“;

  • „Paslaptingas aerodromas. Penketukas patenka į bėdą. Penketukas Finistono ūkyje (aštunta knyga)“;

  • „Seno švyturio paslaptis. Penketukas įmena mįslę. Penketukas vėl kartu (devinta knyga)“.


Visos šios knygos džiugina jau kelias skaitytojų kartas ir tapo vaikų literatūros klasika. 9-12 metų jaunuoliams skirtų istorijų siužetai lengvai įtraukia. Skaitytojams lengva susitapatinti, juk pasakojama apie paprastus vaikus, kokie buvome ar esame visi.

Džulianas, Dikas, Anė, Džordžina ir šuo Timotis leidžiasi ieškoti lobių, šturmuoja banditų tvirtoves, įveikia labirintus, neišsigąsta į juos nukreiptų ginklų ir išpainioja baisiausius nusikaltimus! Šis šaunusis penketukas nenustoja stebinti savo narsa ir sumanumu, o vaikams įkvepia pasitikėjimo savimi. Knygų serija „Šauniojo penketuko nuotykiai“ sužadina norą skaityti, tad kviečiame kūrinius įsigyti internetu.