0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Thomas Erikson

Thomas Erikson (Thomas Lennart Joakim Eriksson, g. 1965 m. rugsėjo 19 d., Ornskoldsvikas, Švedija) – švedų rašytojas, lyderystės konsultantas, elgsenos specialistas.

Jau aštuoniolika metų Thomas Erikson keliauja po Europą, o jo paskaitų klausosi tokių bendrovių kaip „IKEA“, „Volvo“ ar „Coca Cola“ darbuotojai.

Thomas Erikson knygosAukščiausios grandies vadovų ir vadybininkų seminaruose jis pasakoja apie lyderystės paslaptis.
2011 m. Thomas Erikson debiutavo kaip rašytojas, pradėjęs trilerių seriją apie žmonių elgesį tyrinėjantį mokslininką Aleksą Kingą. Aiškindamasis bylas, jis taiko vadinamąjį „Keturių spalvų“ metodą – juo pagrįstos ir paties Thomas Erikson įžvalgos.

Ši Williamo Moultono Marstono suformuluota teorija teigia, kad kiekvieno žmogaus asmenybė gali būti priskirta tam tikram spalviniam tipui – mėlynam, žaliam, raudonam ir geltonam. Kiekvienas iš jų pasižymi skirtingomis sprendimų priėmimo ir bendravimo savybėmis, kurios svarbios verslo procesams. Thomas Erikson mokymuose aiškina, kodėl šių tipų pažinimas būtinas sėkmingiems pardavimams ar deryboms – vienaip turi būti bendraujama su žalios ir raudonos spalvos asmenybėmis, visai kitokių strategijų reikalauja geltonieji ir mėlynieji.

Autorių išgarsino knyga „Aplink mane – vien idiotai“. Šioje mokslo populiarinimo knygoje Thomas Erikson aiškinasi, kaip suprasti ir paaiškinti kitų elgesį ir kodėl kitų žmonių veiksmai ar pozicija mums kartais atrodo nesuprantama. Ši knyga – pasaulinis bestseleris, išverstas į 22 kalbas.