Uždaryti

Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę

-24%

Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę

(0 įvertinimai/ų)
Pristatymo trukmė: 1 darbo diena
Leidėjas: Baltos lankos
Išleidimo metai: 2017
Formatas: 15x21, kieti viršeliai
Puslapių skaičius: 283
ISBN ar kodas: 9786094790430
SKAITYTI IŠTRAUKĄ
Pirkite dabar!
Internetu: 9,99 €
Knygyne*: 12,99 €
Sutaupote: 3,00 € (24%)
Turime sandėlyje!
Greitas atsiėmimas Vilniuje

Anotacija

Britų tinklaraštininkė Sarah Turner knygoje Motinystės „atostogos“. Kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybędalijasi nepagražinta nėštumo ir ankstyvųjų motinystės metų patirtimi ir pasakoja, kaip išgyventi chaotišką mamos kasdienybę.

Jei nėštumą ir tėvystę vertintume tik iš to, ką matome socialiniuose tinkluose, mums gali pasirodyti, kad tai yra kone geriausias metas gyvenime. Tėvai dalijasi džiaugsmingais vaizdais, o knygų autoriai pasakoja apie tėvystės džiaugsmus. Sarah Turner tuo suabejojo vos sulaukusi pirmagimio. Pirmieji Sarah motinystės mėnesiai buvo tikras išbandymas. Bemiegės naktys vijo viena kitą, o kūdikis nė akimirkos negalėjo nurimti, jis vis reikalavo ir reikalavo dėmesio.

Pasidalinti gražiais ir laimingais momentais gali kiekvienas, o kaip yra su nesėkmėmis ir sunkumais? Ji buvo įsitikinusi – su tėvystės iššūkiais susiduria kiekvienas, tad tikrai turėtų būti knyga, kuri ją paguostų:  Sarah, viskas gerai, tu nesi motina-košmaras, visi susidūrėme su tokiais pat iššūkiais ir juos sėkmingai įveikėme. Tačiau tokios knygos ji nerado. Tada ji tvirtai nusprendė pati tapti savo motinystės metraštininke. Naujai iškepta mama pradėjo rašyti tinklaraštį - tėvystė, kokia ji yra iš tikrųjų.

Sarah Turner tinklaraštis tapo tikra sensacija. „Unmumsy mum“ turi 640 tūkst. sekėjų „Facebook“, dar 45 tūkst. ją seka „Twitter“ tinkle, o šeimos nuotraukos „Instagram“ sulaukia tūkstančių reakcijų. Prasidėjęs kaip vieno vaiko auginimo dienoraštis, skirtas papasakoti apie smulkias kasdienes motinystės bėdas, šiandien tinklaraštis diskutuoja apie įvairiausius vaikų auginimo klausimus. Gimus antrajam vaikui Sarah Turner „Unmumsy mum“ tinklaraščio patirtį ir įžvalgas nutarė išleisti atskira knyga „Motinystės „atostogos“.

Ironiškas pavadinimas sufleruoja – tai nebus įprastas vadovas, kaip užauginti Einšteiną ar išmokyti vaiką kariškos tvarkos savo kambaryje. Tai – nuoširdūs tėvų išgyvenimai, bejėgiškumas, bemiegės naktys, neviltis ir... džiaugsmas. Čia nerasite vaikams būtinų pirkinių sąrašo ir patarimų kaip tapti geriausiais pasaulyje tėvais. Tačiau ši knyga paguos, kad jūs – ne vieni. Kai kurie jos epizodai prajuokina iki ašarų - jūs tai tikrai patyrėte patys!. Ir tuomet Sarah Turner taps geriausia jūsų drauge.

Nuo nėštumo vargų ir naktinio maitinimo, iki skausmingo dantų dygimo ir sekso ypatumų susilaukus vaikų, nuo santykių su „likimo draugėmis“ mamomis iki grįžimo į darbovietę iššūkių. „Motinystės „atostogos“ spinduoliuoja nuoširdumu ir puikiu humoru – ne veltui knyga tapo Sunday Times bestseleriu.

Iš anglų kalbos vertė Inga Stančikaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!Būtina įvertinti prekę


Iš viso prekių: 0
Kaina:
Krepšelis

Taip pat siūlome
Gimdymas namuose -  sveikas mažylis
Michailas Fominas
Internetu:
2,99 €
Knygyne*:
5,99 €
Žindymas ir moters sveikata
Sud. Eglė Markūnienė
Internetu:
3,99 €
Knygyne*:
5,19 €
Teisingas kūdikio maitinimas, 2 knyga
Ilzė Jansonė
Internetu:
3,09 €
Knygyne*:
3,33 €
Sveiko kūdikio dienotvarkė
Gina Ford
Internetu:
6,99 €
Knygyne*:
8,99 €
Kūdikio žindymas. Nepakeičiamas kaip motinos meilė (5-oji laida)
Kazimieras Vitkauskas
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
11,99 €
Vaikas auga
Algimantas Alfonsas Vingras, Jurgita Grikinienė, Roma Jusienė, Virginija Žilinskaitė
Internetu:
18,99 €
Knygyne*:
24,69 €
Sveikas ir aktyvus kūdikis
Maarja Sade
Internetu:
9,99 €
Knygyne*:
14,99 €