Knygų rinkiniai IKI -30% PIGIAU! Naršykite čia >>

Knygų serija „Auksinė Obuolio kolekcija“ – tikras saldainiukas klasikos gerbėjams. Juk čia surinktos visų laikų geriausios knygos, padariusios didžiulę įtaką visai vėlesnei literatūrai.


Knygų serijos „Auksinė Obuolio kolekcija“ leidiniai daugiausiai skirti suaugusiems skaitytojams bei jaunimui. Tačiau dalis jų yra įtrauktos į mokyklinę programą, tad tinkamos ir vyresnio amžiaus vaikams.

Auksinė Obuolio kolekcija knygos

Rasta: 26

Tibeto mirusiųjų knyga |
-10% su kodu: PATOGU
14,21 €
Kaina su kodu: 12,79 €
Turime sandėlyje
Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai | Jaroslav Hašek
  • Nauja knyga
  • Nemokamas knygos pristatymas
-10% su kodu: PATOGU
25,99 €
Kaina su kodu: 23,39 €
Turime sandėlyje
Rasta: 26

Visos knygos prabangiai ir kokybiškai išleistos, tad ne tik praturtins skaitytojų vidinį pasaulį, bet ir papuoš lentynas bei išliks ateities kartoms.


Kokie gi leidiniai sudaro seriją? Kaip jau sakėme – visų laikų geriausi skirtingų žanrų tekstai iš įvairių epochų bei vietų.


Rusų klasikos gerbėjai apsidžiaugs radę Fiodor Dostojevskij romaną „Broliai Kazmanovai“, kuris pasižymi stipria psichologija bei egzistencinių ir tikėjimo klausimų analize. Taip pat čia sutinkame ir kito žymaus klasiko Lev Tolstoj kūrinį „Ana Karenina“. Šis leidimas abi romano dalis sutalpino viename tome.


Be abejo, rekomenduojame, didžiulės apimties Victor Hugo romaną „Vargdieniai“. Skaitytojų laukia daugiau nei tūkstantis puslapių su pasakojimu, kur vingiuoja per Prancūzijos istoriją, aptaria moralės, religijos, politikos, žmogaus prigimties ir kitus aktualius klausimus.


Geriausia klasikos kolekcija neįsivaizduojama be poemos „Dieviškoji komedija“, kurią sukūrė garsiausias Florencijos poetas Dante Alighieri. Jei jau kalbame apie poemas, tai būtina atsiversti ir Homero kūrinį „Iliada ir Odisėja“. Šis antikos šedevras pirmą kartą leidžiamas vienoje knygoje.


Kas žymiausias visų laikų dramaturgas? Žinoma, kad William Shakespeare! Knygoje „Didysis Šekspyras“ visos autoriaus dramos vienoje vietoje!


Norite pasijuokti? Nemanykite, kad visos klasikos knygos labai rimtos. Jaroslav Hašek satyros „Šauniojo kareivio Šveiko nuotykiai“ veikėjas garbingasis karys Šveikas skaitytojus žavi nepakartojamu humoro jausmu bei taikliomis filosofinėmis įžvalgomis.


Klasikos kolekcijoje yra ir kūrinys, skirtas puikiam laisvalaikiui. Tai Arthur Conan Doyle detektyvų rinkinys „Šerloko Holmso ir daktaro Džono H. Vatsono istorijos“. Jame – visos garsiausio pasaulyje seklio istorijos! Nuobodu nebus!


Klasikos serija tikrai nebūtų pilna be romano „Puikybė ir prietarai“. Tai viena populiariausių anglų kalba parašytų knygų nuo 1813 metų. Autorė Jane Austen ironiškai pašiepia devyniolikto amžiaus visuomenės papročius bei stereotipus.


Knygų seriją vainikuoja mokslinis leidinys „Rūšių atsiradimas“, kurį parašė Charles Darwin. Ši knyga sutikta prieštaringai ir tapo labiausiai aptarinėjamu kūriniu, tad jį būtina perskaityti kiekvienam!


Visos šios „Auksinės Obuolio kolekcijos“ knygos kartu sudaro daugiau nei 8000 puslapių! Gero teksto per daug nebūna, ar ne? Kviečiame knygas pirkti mūsų knygyne ir pažadame, kad išpakavę siuntinį nustebsite, kokie gražūs yra šie leidiniai!