0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Vargdieniai

4.7
(25 įvertinimai) Įvertinkite
 • Nuolaida knygai -26%
Kaina internetu: 29,99 €
Kaina knygyne: 39,99 €*
Sutaupote: 10.00 € (26%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-06-09 Raminta

Iki kaulų smegenų, prasikverbia jusmai. Vietomis baisu, vietomis verki, ir negali patikėti. bet knyga negalinti palikti abejingų.


2022-01-31 29.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Vargdieniai" aprašymas

Prancūzų rašytojo Victor Hugo romanas „Vargdieniai“ – auksinė klasika, rekomenduojama kiekvienam geros literatūros mylėtojui. Šis leidimas išskirtinis, nes sutalpino visus tomus vienoje knygoje! Puslapių skaičius įspūdingas – net 1112! Laukia daugybė vakarų devynioliktojo amžiaus Prancūzijoje. Ar gali būti geriau?

Romanas „Vargdieniai“ pirmą kartą pasirodė 1862-ais metais. Literatūrinio pasaulio kolegos Hugo kūrinį sutiko gana skeptiškai. Tuo metu rašyti apie vargšus, bekilmius, paprastus žmones buvo, švelniai tariant, nemadinga. Tačiau pats autorius visada jautė prielankumą paprastai liaudžiai, rėmė demokratines idėjas bei norėjo, kad po mirties jo turtas atitektų vargšams. Skirtingai nei Victor Hugo amžininkams literatams, skaitytojams „Vargdieniai“ patiko. Jau pusantro šimto metų ši knyga yra laikoma vienu geriausių XIX amžiaus kūrinių.

Romano siužetas apima 1815-1832 metų laikotarpį ir keletą linijų, kurias apjungia pagrindinis veikėjas Žanas Valžanas. Už badaujantiems vaikams pavogtą duonos kepalą nuteistas ir devyniolika metų katorgoje kalėjęs protingas vyras visomis išgalėmis bando ištrinti savo praeitį atgauti gerą vardą ir susigrąžinti normalų gyvenimą. Knygoje gausu tiek aplinkos, tiek istorinio konteksto aprašymų, kurie padeda pasijusti betarpišku pasakojimo dalyviu.

Per savo personažų patirtį Victor Hugo nagrinėja laikmečio politiką, įstatymų teisingumo ir visuomenės malonės sąveiką, moralės filosofiją, religiją, meilės rūšis ir kitas temas, kurios iki šių laikų išlieka svarbios. „Vargdieniai“ niekada neprarado populiarumo, bet kiekvienos kartos susidomėjimą skatina vis naujos, sėkmingos teatro ir kino ekranizacijos.

Romanas „Vargdieniai“ įkvėpė ne tik režisierius, bet ir kitus autorius, kurie remdamiesi istorija sukūrė įvairių adaptacijų, taip pat grafinių novelių, video žaidimų, radijo pjesių bei animacinių filmų.

Victor Hugo (1802-1885) – prancūzų poetas, dramaturgas, rašytojas. Jaunystėje buvęs rojalistu vėliau palaikė respublikonus. Visuomenės gyvenime rašytojas aktyviai dalyvavo iki pat gyvenimo pabaigos, o autoriaus laidotuvės sutraukė apie milijoną gedinčių žmonių. Žymiausi ir labiausiai vertinami Hugo kūriniai yra „Paryžiaus katedra“ ir „Vargdieniai“.

Iš prancūzų kalbos vertė Pranas Povilaitis.

Trumpas aprašymas negali atstoti vertingos klasikos knygos, todėl raginame romaną įsigyti internetu. Įvairaus žanro knygas online pirkti verta ne tik dėl gerų kainų, akcijų bei išpardavimų, bet ir dėl milžiniško pasirinkimo. Atsiliepimuose ir apžvalgose įvertintas knygas įsigysite ne tik pigiau, bet ir patogiai. Leidinių santraukos ir ištraukos padės išsirinkti, o mes jūsų pirkinius pristatysime operatyviai ir saugiai.


 • Pavadinimas originalo kalba: Les Misérables
 • Autorius: Viktoras Hugo (Victor Hugo)
 • Serija: Auksinė Obuolio kolekcija
 • Leidėjas: Obuolys
 • Išleidimo metai: 2020
 • Knygos puslapių skaičius: 1112
 • Formatas: 17x23, kieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094841927
 • Vertėjas: Pranas Povilaitis
 • Iš kokios kalbos versta: pracūzų

2021-06-09

Iki kaulų smegenų, prasikverbia jusmai. Vietomis baisu, vietomis verki, ir negali patikėti. bet knyga negalinti palikti abejingų.

2021-06-08

Nesuprantu tai negi nematot kiek puslapių knyga? Ar tikitės, kad bus ten paveiksliukai kas antram puslapy? Na taip rašymo stilius kitoks, dabar mes pripratę prie visai kito gyvenimo tempo. bet knyga unikali ir labai įdomi.

2021-05-30

Pagarba tiems, kas skaitė už atkaklumą ir ištvermę. Aš tai pagudravau, pažiūrėjau filmą. :)

2021-05-30

Neverta prasidėti, labai nuobodu ir ilgu skaityti. Įveikiau gal pusę knygos, daugiau nebepajėgiau.

2021-05-26

Kokia liūdna knyga, kaip nepasisekė tiems, kurie gimė neprivilegijuotų pusėje, kiek daug jie turėjo iškęsti.

2021-05-26


Knyga man atrodo didelis iššūkis, pasiliksiu ilgiems ilgiems rudens ir žiemos vakarams, bet filmas puikus, muzikalus, aktoriai fantastiški, be gero knygos turinio gero filmo nesusuksi.

2021-05-25

Tikras klasikos šedevras. Jautru, amžina, tauriausi jausmai ir išskirtinės emocijos, filmas taip pat nuostabus. Rekomenduoju tikrosios klasikos mylėtojams.

2021-05-25

Išvargau šią knygą, pradžia daug žadanti, bet vėliau nuobodoka, trūko veiksmo.

2021-05-24

Drįsčiau pavadinti labai aristokratiška knyga. Subtili kalbėjimo maniera. Jautrus kūrinys, tikrai vertas ir laiko ir dėmesio, nepaisant įspūdingos apimties.

2021-05-18

Dieve Dieve, koks negailestingas ir žiaurus pasaulis. Tokių baisybių, tokio nesiskaitymo ir tokio pasipūtimo net jei reikėtų nesugalvočiau. Sukrečianti literatūrinis šedevras.

2021-05-16

Svajojau perskaityti šią knygą- ir ją įgyvendinau! Stebėtinai lengvai skaitoma ir buvo fantastiška!

2021-05-13

Tai viena gražiausių ir geriausių knygų, kada nors skaičiau apie žmogaus kančias. tikras šedevras.

2021-05-10

Hugo privertė mane šypsotis, juoktis ir verkti, viskas viename skyriuje. Knyga buvo stebėtinai lengvai skaitoma - nors tai užtruko gana ilgai.

2021-05-07

Taip ir neįveikiau, tik įpusėjau, gražios istorijos, pamokančios, bet ilgainiui knyga man tapo labai monotoniška

2021-05-06

Na, tai ne vienos dienos skaitinys. Man tapo metų skaitiniu, labai mėgstu autentiškas ir klasikines knygas.

2021-05-04

Gavau šią įspūdingą knygą dovanų. Nuostabios iliustracijos, , įdomus tekstas, malonumas skaityti, nors knygos storis ir baugina. :)

2021-05-03

Labai dvasinga ir gili knyga. Paprastai pasakojama apie vertybes, kurios visuomet išliks aktualios.

2021-04-30

Įspūdinga, ir iliustracijos, ir turinys, na ir puslapių skaičius.

2021-04-27

Tik pradėjau skaityti, tikiuosi įveiksiu. Daro įspūdį išraiškinga kalba ir labai charizmatiški veikėjai.

2021-04-26

Labai stiprūs ir ryškūs veikėjai. Daug pamokančių nutikimų, kuriems nepavaldus laikas. Žinoma, knyga savo apimtimi įspūdinga, bet tikrai verta dėmesio.

2021-04-22

Klasikinė istorija apie privilegijuotuosius ir likimo nuskriaustuosius, apie tai kaip svarbu neprarasti žmogiškumo.

2021-04-22

Nuostabus Hugo romanas apie laikui nepavaldžias svarbiausias žmogiškas vertybes. Labai ilgas, bet stulbinimai gražus.

2021-04-20

Nepaprastai jautri ir graži istorija, tik įpusėjau, bet labai patinka.

2021-04-19

Visi tomai vienoje vietoje. Įspūdinga knyga tiek savo apimtimi, tiek turiniu, daug gražių minčių, kurios aktualios ir šiandien, žmogiška ir jautru.

2021-04-14

Klasika neprarandanti aktualumo ir šiomis dienomis. Gyvenimo nuskriaustųjų kova už išgyvenimą ir kelionė į šviesesnį rytojų.

Parašykite atsiliepimą apie "Vargdieniai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Vargdieniai", Viktoras Hugo (Victor Hugo). Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Viktoras Hugo (Victor Hugo) su knyga "Vargdieniai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Vargdieniai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Viktoras Hugo (Victor Hugo). Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Vargdieniai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Vargdieniai" perkama kartu