TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Clarissa Pinkola Estes (g. 1945 m. sausio 27 d., Indiana, JAV) – amerikiečių rašytoja, mokslininkė ir poetė. Be to, ji yra taip vadinama "cantadora" - senųjų tradicinių Lotynų Amerikos pasakojimų saugotoja.


Clarissa Pinkola Estes yra Jungo krypties psichoanalizės sekėja ir specialistė, neseniai įkurto "C.P.

Clarissa Pinkola Estes knygos

Rasta: 3

Bėgančios su vilkais | Clarissa Pinkola Estes
  • Nemokamas knygos pristatymas
-30% su kodu: KALĖDOS
36,77 €
Kaina su kodu: 25,74 €
Turime sandėlyje
Rasta: 3

Estés Guadalupe Foundation", kovojančio už žmogaus teises, įkūrėja, taip pat "C.G. Jung Center for Education and Research" direktorė.


Clarissa Pinkola Estes savo veiklą pradėjo 1960 m. kaip potrauminių krizių specialistas Ilinojaus Edward Hines Jr. veteranų ligoninėje. Ji dirbo su pirmojo ir antrojo pasaulinio karo veteranais, neįgaliais Korėjos ir Vietnamo karų kareiviais.


Apgynė daktaro disertaciją iš lyginamosios kultūrologijos bei klinikinės psichologijos. Yra sukaupusi dvidešimt penkerių metų praktikos bei dėstymo patirtį.

C. P. Estes labai gerai žinoma Amerikoje, kur veda radijo analitinės
terapijos laidą, vadinamą "pasakų terapija". Ši psichologijos kryptis
remiasi C. G. Jungo analitine psichologija, kuomet įvairūs žmogaus
vidiniai patyrimai bandomi susieti su kultūra, mitais ir pasakomis.


Už viso gyvenimo kūrybą bei darbus socialinio teisingumo labui Nacionalinė Lotynų organizacija apdovanojo ją "Las Primeras" premija.

2006 m. Estes įtraukta į "The Colorado Women’s Hall of Fame" sąrašą, taip pat apdovanota Joseph John Campbell "Keeper of the Lore Award" premija.


Knygą "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pradėjo rašyti 1971 m. ir baigė daugiau kaip po dvidešimties metų. Ši knyga įtraukta į New York Times perkamiausių knygų sąrašą.