⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Bendruomenės sveikata ir gerovė

Kaina: 21,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2023-09-30 21.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Bendruomenės sveikata ir gerovė" aprašymas

Universitetinis vadovėlis "Bendruomenės sveikata ir gerovė" skirtas studijuojantiems šeimos mediciną, bendruomenės slaugą, išplėstinę slaugos praktiką, taip pat šeimos gydytojams, bendruomenės ir išplėstinės slaugos praktikos slaugytojams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Bendruomenės sveikata ir gerovė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Slaugos knygos

Aurelija Blaževičienė, Daina Krančiukaitė-Butylkinienė, Lina Spirgienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Bendruomenės sveikata ir gerovė", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Bendruomenės sveikata ir gerovė" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Bendruomenės sveikata ir gerovė" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Bendruomenės sveikata ir gerovė"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Aurelija Blaževičienė, Daina Krančiukaitė-Butylkinienė, Lina Spirgienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Bendruomenės sveikata ir gerovė" perkama kartu