0

Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga

  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • ISBN ar kodas: 9786094542206

2020-09-30 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga" aprašymas

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena dažniausių vidutinio amžiaus Lietuvos gyventojų sunkaus neįgalumo ir mirties priežasčių. Pastangos, skirtos visuomenės sveikatai gerinti, turi būti pagrįstos žiniomis apie ligas, jų priežastis ir rizikos veiksnius. Šalia gydytojų vis didesnis vaidmuo šioje srityje tenka slaugytojams.
Specialios literatūros lietuvių kalba slaugytojams labai stinga. Šiuolaikiniam mokymui, kuris skatina nenutrūkstamą mokymąsi visą gyvenimą, reikia vadovėlių, suteikiančių naujausią dalykinę informaciją. Knyga skirta ikidiplominėms ir podiplominėms kvalifkacijos kėlimo studijoms. Ši knyga skirta slaugytojams studentams ir praktikams, slaugantiems sergančiuosius širdies ligomis.
Reformuotoje sveikatos priežiūroje slaugytojams tenka nauji vaidmenys, prasiplečia jų savarankiško darbo erdvė, todėl ši knyga padės slaugytojams tapti visaverčiais komandinio darbo nariais.
Tikiuosi, kad ši knyga paskatins ne tik slaugos studentus, bet ir slaugytojus praktikus aktyviau dalyvauti slaugos praktikoje, padės rengiant individualius slaugos planus, kūrybingai mokyti ligonius savirūpos, kuri mūsų šalyje dar nepakankamai išvystyta.
Nuo slaugytojų, dirbančių stacionaruose ir bendruomenės priežiūroje, žinių ir požiūrio labai priklauso antrinės proflaktikos efektyvumas.
Autorius prof. Arvydas Šeškevičius

Parašykite atsiliepimą apie "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga, kurią skaitytojams dovanoja Arvydas Šeškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Arvydas Šeškevičius su knyga Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Arvydas Šeškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga" perkama kartu