0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga

  • Nuolaida knygai -29%
Kaina internetu: 9,99 €
Kaina knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (29%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga


2021-05-31 9.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga" aprašymas

Širdies ir kraujagyslių ligos yra viena dažniausių vidutinio amžiaus Lietuvos gyventojų sunkaus neįgalumo ir mirties priežasčių. Pastangos, skirtos visuomenės sveikatai gerinti, turi būti pagrįstos žiniomis apie ligas, jų priežastis ir rizikos veiksnius. Šalia gydytojų vis didesnis vaidmuo šioje srityje tenka slaugytojams.
Specialios literatūros lietuvių kalba slaugytojams labai stinga. Šiuolaikiniam mokymui, kuris skatina nenutrūkstamą mokymąsi visą gyvenimą, reikia vadovėlių, suteikiančių naujausią dalykinę informaciją. Knyga skirta ikidiplominėms ir podiplominėms kvalifkacijos kėlimo studijoms. Ši knyga skirta slaugytojams studentams ir praktikams, slaugantiems sergančiuosius širdies ligomis.
Reformuotoje sveikatos priežiūroje slaugytojams tenka nauji vaidmenys, prasiplečia jų savarankiško darbo erdvė, todėl ši knyga padės slaugytojams tapti visaverčiais komandinio darbo nariais.
Tikiuosi, kad ši knyga paskatins ne tik slaugos studentus, bet ir slaugytojus praktikus aktyviau dalyvauti slaugos praktikoje, padės rengiant individualius slaugos planus, kūrybingai mokyti ligonius savirūpos, kuri mūsų šalyje dar nepakankamai išvystyta.
Nuo slaugytojų, dirbančių stacionaruose ir bendruomenės priežiūroje, žinių ir požiūrio labai priklauso antrinės proflaktikos efektyvumas.
Autorius prof. Arvydas Šeškevičius


  • Autorius: Arvydas Šeškevičius
  • Leidėjas: Vitae litera
  • Išleidimo metai: 2016
  • Knygos puslapių skaičius: 166
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094542206

Parašykite atsiliepimą apie "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Slaugos knygos

Arvydas Šeškevičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Arvydas Šeškevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Sergančiųjų širdies ir kraujagyslių ligomis slauga" perkama kartu