0

Mafijos kronikos

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Mafijos kronikos

  • Leidėjas: Leidybos GRUPĖ
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 276
  • ISBN ar kodas: 9786099566306

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Mafijos kronika" - tarptautinio bestselerio "Tikroji daktarų istorija" autoriaus knyga.
Dokumentalisto Dailiaus Dargio užrašai, apie nepaskelbtą, tačiau neoficialiai vykusį Lietuvos nusikalstamų gaujų karą.


1990-ieji. Laukinio kapitalizmo era. Visoje šalyje galvas iškėlusių banditų, reketininkų, samdomų žudikų ir įvairiausio plauko mafijozų išdraskyta Lietuva...

Ši knyga – tai dokumentinė kronika apie tų laikų gyvenimą mūsų šalyje, kuris šiuolaikinei kartai primena tik Holivudo sukurtuose trileriuose vaizduojamas scenas arba ypatingos vaizduotės romanistų knygas. Bet taip mes tada, dar palyginti, visai neseniai, gyvenome ir pragyvenimo tą laukinę epochą, kurioje visuotinai valdė griežtai sudėti, trumpai kirpti ir iššaukiančiai besielgiantys vyrukai ir jų sukurtos valdymo taisyklės. Be interpretacijų, spekuliacijų ir vertinimų. Vien užfiksuoti faktai.

Šios knygos puslapiuose paskelbtos nuotraukos ir dokumentai iškalbingi...


Dailius Dargis – rašytojas, žurnalistas, kriminalinio pasaulio istorijų tyrinėtojas, didelio populiarumo sulaukusių ir tūkstantiniais tiražais išleistų knygų „Tikroji Daktarų istorija“ (2010, 2011 m.), „Kruvinasis mafijos maršrutas“ (2011, 2012 m.) ir „Vilniaus bomberio išpažintis“(2013 m.) autorius. Naujausia Dailiaus Dargio knyga - „Kriminalinė Agurkinių odisėja“ (2018 m.)


Kaip žinoma, tokio paties pavadinimo dokumentinis televizijos serialas pagal D. Dargio parašytą scenarijų ir ankstesnėse knygose surinktus faktus 2014 metų sausio–kovo mėnesiais pirmadieniais buvo rodomas TV3 kanalu. Tačiau naujausioje D. Dargio knygoje „Mafijos kronikos“ pateikiama dar daugiau nežinomų ir pikantiškų faktų apie ryškiausius visų laikų Lietuvos kriminalinius herojus – Kauno Daktarus, Daškinius, „Vilniaus brigados“ narius, Klaipėdos Gaidjurginius, ryškiausius to meto verslininkus ir jų gyvenimą nutraukusius samdomus žudikus. Apie tai, kaip su anų laikų nusikaltėliais kovojo ir tebekovoja, šioje knygoje pasakoja viešumo ypač vengiantys buvę ir esami specializuotų teisėsaugos padalinių darbuotojai.


„Daugeliui iš šiandienos jaunimo atstovų sunku įsivaizduoti, kas dėjosi anų laikų Lietuvos didmiesčių ir miestelių gatvėse, kai kone kasdien nuo kulkų ir sprogdinimų krisdavo žmonės. Tai nelengva suvokti šiandienei jaunimo kartai, kai dabar aplink daugybė sėkmingai verslą plėtojančių, pasiturimai gyvenančių, brangius automobilius vairuojančių ir vadinamojo elito atstovų gyvenimo kronikas akylai sekančių žmonių. Kas vyktų šiandienės visuomenės sluoksniuose, jei vieną dieną juos vieną po kito imtų žudyti samdomų žudikų armijos? Dabar daugeliui tai atrodo sunkiai suvokiama, tačiau 1992–1998 metais tai buvo kone kasdienybė visoje Lietuvoje“, – sako naujausią knygą „Mafijos kronikos“ pristatantis D. Dargis.


Dailiaus Dargio knygos Tikroji daktarų istorija naujausias 5 leidimasParašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu