Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 19.99 SoldOut

Knygos "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai " aprašymas

Šioje knygoje "Juodosios mafijos našlės" rašytojas, žurnalistas Dailius Dargis gilinasi ir atskleidžia, ką reiškia būti mafijos veikėjo moterimi. Apklausęs 1990-2015 metais visoje Lietuvoje nuskambėjusių „tamsių" arba neatskleistų bylų dalyves bei liudininkes, autorius nuodugniai pateikia motinų, žmonų, meilužių, sugyventinių, vaikų motinų bei našlių paveikslus.

Kai kurios knygoje kalbintos našlės mano, kad jauni vyrai eina į banditų gaujas, nes vyrauja nuomonė, kad „bachūrai" - labai patrauklūs ir seksualūs. Kodėl jaunos, žavios, išsilavinusios moterys pasirenka gyvenimą šalia gangsterio? O gal pasirenka jas?

Ką apie išskirtinį, mažai žiniasklaidoje bei knygose aprašytą fenomeną mano su tuo susiję įvairių profesijų atstovai?

D. Dargio knygos "Juodosios mafijos našlės" puslapiuose savo įžvalgas pateikė siaubą kėlusių gaujų lyderius ilgai persekioję krirninalistai, su nusikaltėliais ir jų šeimomis bendravę psichologai, seksologai, morgų ir kitų įstaigų darbuotojai.

IŠTRAUKA

Ankstyva vyrų mirtis jas paženklina ilgamete žyme - gangsterio, mafiozo boba, našlė, žmona, vaikų motina. Dauguma jų, paliestos šeimą sukrėtusių įvykių, paskui labai sunkiai atsitiesia - suranda paprastus vyrus, mokančius sąžiningai uždirbti, išlaikyti šeimą, švelniai priglausti ir mylėti. Joms beprotiškai sunku iš aštrų seksą propaguojančių, nuolatinę baimę ir įtampą keliančių vyrų glėbio kristi į paprastų ir, ko gero, didžiulį nuobodulį keliančių vyrų glėbius. Tokie sadomazochizmu persmelkti santykiai smarkiai ir nepataisomai paliečia tų moterų psichinę būklę ir tolesnio gyvenimo raidą...

Iš pokalbio su teisėsaugos pareigūnu, kuris nusprendė praskleisti šeiminio nusikaltėlių gyvenimo širmą.

ŽINUTĖ "FACEBOOKE"

2016 m. liepos 10 dienos vakarą į mano darbinį, socialiniame tinkle Facebook veikiantį ir skaitytojų pamėgtą puslapį https://www.facebook. com/dailius.dargis/ atskriejo intrigą sukėlusi žinutė: Sveiki, norėčiau su jumis pabendrauti Daktarų klausimu. Išteka mano dukra už ENRIKO DAKTARO rugpjūčio 12 dieną. Nežinome, kaip tai sustabdyti. Tai baisu. Pati buvau prieš 20 metų ištekėjusi už to pasaulio žmogaus - Vido Siaurusevičiaus. Tikrai galėčiau daug papasakoti jūsų būsimai knygai. Susisiekite su manimi. Ačiū, pagarbiai Asta Zemenauskienė."

Dar viena, tą patį vakarą nepažįstamos siuntėjos atsiųsta žinutė maždaug tokia: Šiuo metu atostogauju Turkijoje. Grįžtu trečiadienį. Malonu bus pabendrauti. Tel nr. 8***** © dėkui."

Kartais, bet ne ypač dažnai gyvenime nutinka, kad tėvai gerai sutaria, o paskui ir jų vaikai pradeda bendrą gyvenimą. Šiuo atveju - susijungia dvi skandalingai pagarsėjusios kauniečių šeimos. Iki gyvos galvos nuteisto ir Lukiškėse įkalinto bene garsiausio visų laikų Lietuvos kriminalinių istorijų herojaus - purvinuose Kauno Vilijampolės kvartaluose susiformavusios Daktarų gaujos legendos Henriko Daktaro sūnus Enrikas Daktaras nutarė vestuvinius žiedus sumainyti su Henytės senų laikų artimo bičiulio, 2000-aisiais paslaptingomis aplinkybėmis mirusio Vidmanto Siaurusevičiaus, pravarde Siauras, dukra Kamile. Visos minėtos man siųstos žinutės iki šiol yra saugomos Facebooko puslapio gautų laiškų aplanke. Būtent ten suplūsta skaitytojų padėkos, prašymai, įspūdžiai, nuomonės apie knygose užrašytas istorijas ir nuorodos pasidomėti viena ar kita tema. Pasitaiko, kad pasiekia ir gana pikti ar įžeidžiamo pobūdžio atsiliepimai.

Suprantama, kad sulaukęs tokio įdomaus pranešimo, sureagavau išties rimtai ir iškart. Atsakiau į žinutes poniai Astai. Nes tuoj pat supratau, kad tai nėra kažkoks kvailas pokštas ar internetinis juokelis. Be to, tokio pobūdžio informacija ir dar iš tokio patikimo šaltinio (šiuo atveju -nuotakos motinos) retai pasiekia net ir produktyviausių žurnalistinių tyrimų autorių elektroninius paštus ir Facebooko anketų paskyras. Prieš vestuves kelis kartus su A. Zemenauskiene bendravome telefonu.

Moteris minėjo, kad jau kurį laiką gyvena Vievyje. Ji minėjo dirbanti odontologe, todėl ir jos dukra nusprendė sekti mamos pėdomis - mergina šiuo metu studijuoja odontologiją.

Tačiau artėjant vestuvių, kurias žiniasklaida pavadino net karališkomis", dienai, minėtas Facebooko žinutes atsiuntęs adresatas kažkodėl paslaptingai pranyko. Kompiuterio ekrane rodė, kad toks vartotojas (useris) jau neegzistuoja - paprastai tai nutinka tada, kai Facebooko vartotojas nori pasiversti nematomu, pašalina savo anketą iš socialinio tinklo arba tiesiog užblokuoja žmogų ar puslapį, kuriam anksčiau yra rašęs ir siuntęs žinutes. Taigi, mane tiesiog kažkas užblokavo. Įdomu, kas to ėmėsi - pati Asta ar ištekėti už E. Daktaro nusprendusi jos duktė Kamilė, o gal ir Daktarų šeima, kuri be jokio pagrindo mane ištisus metus vadino šmeižiku, plagiatoriumi ir nemėgstamu jų šeimos gyvenimo biografu. Vis dėlto man skirtos žinutės guli saugiai paliktos...

Minėtas susirašinėjimas Facebooke su dabartinės H. Daktaro sūnaus žmonos motina ir buvo galutinis impulsas pradėti rašyti knygą, kurioje didžiausias dėmesys yra skirtas mafijos pasaulio moterims.


  • Autorius: Dailius Dargis
  • Leidėjas: Šviesos takas
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 376
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099566399

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai "

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie visuomenę

Dailius Dargis pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai ", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai " aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai " už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai "? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dailius Dargis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Juodosios mafijos našlės: atviri ir šokiruojantys nužudytų Lietuvos mafiozų, verslininkų moterų liudijimai " perkama kartu