⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Gediminas Kajėnas (g. 1978 m.) – lietuvių bardas, poetas, eseistas, žurnalistas.

Gediminas Kajėnas 2004 m. Vilniaus pedagoginiame universitete baigė lietuvių kalbos magistrantūros studijas. Paskutinius du studijų metus dirbo Lietuvos radijo laidoje „Poetiniai skaitymai“ – buvo šios laidos redaktorius. Nuo 2005 m.

Gediminas Kajėnas knygos

Rasta: 6

Rasta: 6

dirbo internetiniame portale „Bernardinai.lt“ – kultūros temų redaktoriumi dirbantį kūrėją vadino jo siela.

Gedimino Kajėno tekstus – nuo recenzijų iki interviu, nuo poezijos iki eseistikos – galima rasti kone visuose šalies kultūros leidiniuose. Jis bendradarbiavo su „Literatūra ir menu“, „Šiaurės Atėnais“, „7 meno dienomis“. Tarp 2003 ir 2008 m. išleido pirmuosius savo poezijos ir eseistikos kūrinius. Už kūrybą jam įteiktos „Poeto palto“ ir „Barzdos“ premijos.

Gediminui Kajėnui svarbūs ne tik tekstai – jis taip kuria dainuojamąją poeziją, bei ją atlieka pats. Jų stilistika įvairi: per savo karjerą menininkas dainavo ir lyriškas balades, ir melancholišką bliuzą, ir žaismingą regį. Atlikėjas yra pasakojęs, kad jo muzikavimas yra fragmentiškas ir labiau subalansuotas bendrabučio kambariams ir virtuvėms, nei didžiajai scenai.

Šiuo metu Gediminą Kajėną ir jo tekstus galima rasti portale „8diena.lt“. Rašytojas taip pat yra literatūros žurnalo „Metai“ publicistikos redaktorius.

Skaitytojams jis pažįstamas ir kaip kelių knygų sudarytojas. Knygos „Pasaulis pagal Barą“ ir „Tibetas. Tolimas ir artimas“ apdovanotos Vaižganto premija, o už vaizdo pasakojimą apie kun. Julių Sasnauską „Mažųjų revoliucija“ jis tapo televizijos bei radijo darbams skirto apdovanojimo „Pragiedruliai“ laureatu.

Naujausias Gedimino Kajėno darbas – knyga „33 portretai“, kuriuose kalbina vyresnės kartos Lietuvos meno kūrėjus. Jis įsitikinęs – aktorių, rašytojų, dailininkų, skulptorių ir kitų kūrėjų liudijimai plečia mūsų kultūrinį horizontą ir išsaugo jį ateities kartoms.