0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla

Kaina internetu: 5,49 €
Kaina knygyne: 6,29 €*
Sutaupote: 0.80 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla


2021-07-31 5.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla" aprašymas

Straipsnių rinkinyje „Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla“ supažindinama su geografiškai mums tolimu, tačiau panašia XX a. istorijos patirtimi ir atkaklia kova už laisvę artimu Tibetu.

Knygoje „Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla“ spausdinami Jo Šventenybės Dalai Lamos XIV ir lietuvių autorių – rašytojos Jurgos Ivanauskaitės, filosofų Leonido Donskio bei Andriaus Navicko, fotografo Pauliaus Normanto, signatarės Romualdos Hofertienės, publicisto Gedimino Kajėno, orientalisto Vyčio Vidūno – tekstai, kuriuose keliami opūs Tibeto išlikimo XXI amžiuje klausimai.

Nuotraukomis gausiai iliustruotame leidinyje pristatoma ir beveik tris dešimtmečius besitęsianti Lietuvos Tibeto laisvės rėmimo grupės veikla, kuria visuomenei siekiama priminti apie komunistinės Kinijos sistemingai vykdomus šiukščius žmogaus teisių pažeidimus Tibete.Parašykite atsiliepimą apie "Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla, kurią skaitytojams dovanoja Gediminas Kajėnas, Radvilė Racėnaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Gediminas Kajėnas, Radvilė Racėnaitė su knyga Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gediminas Kajėnas, Radvilė Racėnaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Tibetas: tolimas ir artimas. Laisvės byla" perkama kartu