⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Jen Sincero (g. 1965 m. rugpjūčio 7 d., JAV) – rašytoja, gyvensenos konsultantė, seminarų ir paskaitų vedėja, geriausiai žinoma dėl populiariosios „You are a badass“ savipagalbos knygų serijos.

Jen Sincero gimė ir užaugo Niujorko priemiestyje. Jos namuose buvo vengiama religijos ir dvasingumo temų – juose karaliavo pasaulietiškumas.

Jen Sincero knygos

Rasta: 2

Badass Habits. Sąmoningumas ir kasdienis tobulėjimas, kad įpročiai išliktų ilgam | Jen Sincero
-10% su kodu: BINGO
11,89 €
Turime sandėlyje
You are a badass. Kaip nustoti abejoti savimi ir pasiimti iš gyvenimo viską, ko nori | Jen Sincero
-10% su kodu: BINGO
9,99 €
Turime sandėlyje
Rasta: 2

Savo trečiąjį dešimtmetį ji sutiko Niujorke, dirbdama tekstų rašytoja ir muzikuodama su grupe. Vėliau ji persikėlė į Niu Meksiko valstiją, Albakerkės miestą ir čia subūrė kitą muzikos grupę. Romanas su vienu iš jos narių įkvėpė ją parašyti pirmąją savo knygą. Vėliau ji persikėlė į Los Andželą ir ten nesėkmingai bandė įsitvirtinti kaip rašytoja.


Būdama beveik keturiasdešimties, Jen Sincero susimąstė kaip klostysis tolimesnis jos gyvenimas, tad nusprendė išbandyti savipagalbą – perskaitė begales knygų, ėmė lankytis pas konsultantę. Pastarosios padrąsinta, Jen Sincero įkūrė savo verslą - jos tikslas buvo padėti rašytojui surasti leidėją.


Ilgainiui ji pastebėjo, kad jai geriau sekasi ne redaguoti tekstus, bet kelti savo klientų savivertę. Taip ji pati ėmėsi konsultantės praktikos. Ši maža gniūžtė išjudino didžiulę sniego laviną –Jen Sincero išleido pirmą „You are a badass“ serijos knygą, tapusią New York Times bestseleriu, o  geltonas jos viršelis švietė visuose Niujorko metro vagonuose.


Šiandien ji metė konsultantės praktiką ir neberašo knygų – moteris tiesiog mėgaujasi gyvenimu ir ramybe, kurią teikia kūrybinė pertraukėlė. Nedideliame miestelyje šalia Santa Fe miesto gyvenanti moteris šiuo metu neturi jaudintis dėl savo finansinės būklės – ji ne tik keliauja aplink pasaulį, bet ir remia įvairias visuomenines iniciatyvas, užsiima filantropine veikla.


Jen Sincero įstikinusi, kad didelę dalį mūsų sėkmės lemia mintys – jos susiję ir su mūsų veiksmais, ir elgesiu. Tačiau, anot jos, svarbu ir tai, kokie žmonės mus supa – tai taip pat gali pritraukti arba atitolinti sėkmę, turtą ir laimę. Ji teigia, kad jei aplink girdėsite tik tai, kad visi verslininkai – blogiečiai, pasaulį smaugia ekonominis nuosmukis ir jam artėja galas, tikrai neišsikrapštysite iš užburto rato. Visai kas kita, jei pateksime į optimistiškai nusiteikusią draugiją, kuri versle mato galimybes, o pasaulį laiko vieta joms realizuoti. Jen Sincero savo mokymuose ir knygose moko, kad pinigai nėra blogis, nes jie įgalina daryti tai, ko iš tikrųjų trokštame.