Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

1 minutės pasakaitės prieš miegą

Kaina internetu: 8,79 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 1,20 € (13%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 8.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "1 minutės pasakaitės prieš miegą" aprašymas

Laimingajame miestuke gyvena mieli draugai: batsiuvys Kengūrius, dailininkė Boružėlė, santechnikas Strutis, inžinierius Bebras, sodininkė Ožkytė ir dar daug kitų. Šioje knygoje surinktos jų linksmos istorijos, kurias galima perskaityti labai greitai – vos per minutę...

...tą tikrai ypatingą minutę visai prieš užmerkiant akeles ir sušnibždant: „Labos nakties!“


  • Autorius:
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 44
  • Formatas: 25x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090138830

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "1 minutės pasakaitės prieš miegą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pasakos prieš miegą

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "1 minutės pasakaitės prieš miegą", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "1 minutės pasakaitės prieš miegą" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "1 minutės pasakaitės prieš miegą". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "1 minutės pasakaitės prieš miegą" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "1 minutės pasakaitės prieš miegą" perkama kartu