0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą

10,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą


2021-06-30 10.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą" aprašymas

Kokie yra svarbiausi mokyklinio ir valstybinio lietuvių kalbos egzamino vertinimo kriterijai? Kokių sunkumų tikėtis egzamino metu ir kaip jų išvengti? Kaip kartoti literatūros ir kalbos kursą siekiant aukštų rezultatų?

Šio leidinio "100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą" autorė, ilgametė lietuvių kalbos valstybinio egzamino vertintoja, siūlo abiturientams pasirengti egzaminui ne tik atsižvelgiant į jo vertinimo kriterijus, bet ir remiantis savo patirtimi, žiniomis, užpildant raštingumo ar kompetencijų spragas. Autorė pasiūlo lietuvių kalbos ir literatūros kurso kartojimo bei teksto kūrimo strategijų, duoda patarimų, kaip atsirinkti kūrinius užduotai rašinio temai atskleisti, kaip pasirengti, planuoti ir komponuoti literatūrinį ar samprotavimo rašinį. Kompleksinės kalbos ir literatūros užduotys, gramatinių formų, rašybos, skyrybos atmintinės, patarimai teksto raiškai, citavimui, perfrazavimui suteiks galimybę mokiniui pačiam įsivertinti bei redaguoti sukurtą tekstą.

Leidinys skirtas ir mokinio savarankiškam darbui, ir rengiantis egzaminui klasėje kartu su mokytoju.Parašykite atsiliepimą apie "100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių kalba ir literatūra 10-12 kl.


Dažnai su "100 profesionalo patarimų prieš lietuvių kalbos egzaminą" perkama kartu