0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis

2.8
(18 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS
2021-04-19 Ka zinau

nesuprantu ko čia visi skundžiasi tuo vertimu. JUk svarbiausia kas parašyta. Parašyta labai gerai viskas, tikrai naudinga knyga, kiekvieno gyvenime

12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis


Šiuo metu neparduodama

Knygos "12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis " aprašymas

Psichologijos roko žvaigžde vadinamo Jordan B. Peterson knyga „12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis“ moko gyventi prasmingai ir atsakingai. Ką kiekvienam reikėtų žinoti šiuolaikiniame pasaulyje? Žinomas psichologas Jordan B. Peterson atsako į sudėtingiausius klausimus, išmintingai sujungdamas seniausias, tradicines tiesas ir stulbinančius naujausius mokslo atradimus.

„12 gyvenimo taisyklių“ - stebinanti vos ne kiekviename sakinyje knyga, kupina humoro ir informacijos. Autorius kalba apie tai, kodėl reikia palikti ramybėje riedlentėmis važinėjančius vaikus, kokia baisi lemtis laukia tų, kurie pernelyg mėgaujasi kritikavimu, ir kodėl visuomet turėtume paglostyti gatvėje sutiktą katę. Jis analizuoja ir pataria kaip elgtis dabar, kai vis mažiau pasitikime politinei ir švietimo sistemomis bei žiniasklaidos priemonėmis, ir kai nebežinome, kur ieškoti atramos ir tvirto pagrindo po kojomis.

Kodėl senovės egiptiečiai taip garbino gebėjimą sutelkti dėmesį? Kokius baisius kelius tenka nueiti žmonėms, kai jie tampa įžeidūs, kerštingi ir arogantiški? Knygos „12 gyvenimo taisyklių“ autorius J. B. Peterson diskutuoja apie discipliną, laisvę, nuotykius ir atsakomybę. Viso pasaulio išmintį jis išgrynina ir sudeda į 12 praktiškų ir įžvalgių taisyklių.

Knyga „12 gyvenimo taisyklių“ griauna mokslo šablonus, tikėjimą ir mitus apie žmogiškąją prigimtį, ji transformuoja ir taurina skaitytojo protą bei dvasią.

Prisitaikyti prie pokyčių ir su jais suspėti, gyventi įdomiau, tačiau ir etiškiau, be baimės prisiimti atsakomybę ne tik už save ir savo veiksmus, bet ir už pasaulio ateitį. Nes mes esame tie, kurie gali apginti savo aplinką nuo pražūties. Štai ko moko knyga „12 gyvenimo taisyklių“.

„J. B. Peterson tapo pasauliniu pranašu, konformizmo eroje sugebančiu mąstyti nebanaliai.“
The Times

„Vienas eklektiškiausių įkvepiančių šiandienos intelektualų, aistringai ir drąsiai reiškiantis originalias mintis.“
The Guardian

„J. B. Peterson gali pasitelkti sudėtingiausias idėjas ir paversti jas smagiomis. (…) Jis yra akademikas, kuris sparčiai artėja prie roko žvaigždės statuso.“
The Observer

Knygos „12 gyvenimo taisyklių“ autorius dr. Jordan B. Peterson (g. 1962 m.) – psichologas, Toronto universiteto Kanadoje profesorius. Jis itin populiarus socialinėje erdvėje. Autoriaus Youtube kanalas turi per 2 milijonus lankytojų, renka maždaug 100 milijonų peržiūrų, o Facebook, Instagram ir Twitter tinkluose jį seka gausybė gerbėjų. Knyga „12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis“ sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje, parduota daugiau nei 3 milijonai egzempliorių, knyga išversta į daugiau nei 50 kalbų.

Iš anglų kalbos vertė Daiva Vilkelytė


  • Autorius: Jordan B. Peterson
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 454
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663956

2021-04-20

Kaip matau knyga nepalieka abejingu. kazkas kritikuoja, kazkam labai gera knyga. Man idomu bus isitikint paciam. peskaites parasysiu kaip man.

2021-04-19

nesuprantu ko čia visi skundžiasi tuo vertimu. JUk svarbiausia kas parašyta. Parašyta labai gerai viskas, tikrai naudinga knyga, kiekvieno gyvenime

2021-04-19

man šią knygą davė paskaityt kambariokas, pirmas įspūdis, ai kažkokia nesąmonė. 12 taisyklių, jau gi turim 10 dievo įsakymų. Bet kažkada atsiverčiau, pradėjau skaityt. O dabar perku sau, nes 100 procentų žinau kad dar tikrai ne kartą skaitysiu.

2021-04-16

Šiandieniniame pasaulyje galima leisti inforrmacijai ir pasauliui sunaikinti žmogų, bet galima atsispirti ir išmokti kontroliuoti save ir pasaulį. 12 gyvenimo taisyklių tai tvirta atrama šiuolaikiniam žmogui.

2021-04-15

Prieš kritikuodami pasaulį, susitvarkykite savo namus.
Bet dauguma rašančių atrodo žiūri į knygą, bet mato špygą.
Peas! :)

2021-04-14

Gyvenime mes daug ką žinome, bet ne visada taip elgiamės. Knyga padės prisiminti pagrindinius dalykus.

2021-04-06

Vertėjos Daivos Vilkelytės verstų knygų vengsiu kaip Kepenis vengia skiepų. Autoriaus idėjos yra nuostabios, bet jei norite pirkti knygą - pirkite kita kalba (arba kitų vertimu, jei jis kada nors pasirodys). Vertimas yra tragiškas (kaip matau - ne man vienam smarkiai užkliuvo). Už jį Daivai Vilkelytei reiktų pasirinkti kitą profesiją arba pasimokyti anglų (ir gal net lietuvių) kalbą.
P.S. viena iš "smagiausių" akimirkų buvo, kai sužinojau, kad riedučiai = riedlentė. Ačiū vertėjai Daivai Vilkelytei! Lygioje vietoje! Reikia taip sugebėti.

2020-12-06

Ačiū visiems už komentarus dėl vertimo; planavau pirkti dovanų –  išgelbėjote nuo nusivylimo.

2020-12-02

2020-09-02

Sveiki,aciu uz komentarus. Klausiau audio knyga Rusu kalba,norejau pirkti Lietuviska,del vertimo nepirksiu. Aciu.

2020-07-29

Čia yra visiška gėda tokio žmogaus-lobio leidinį taip siaubingai išversti.

2020-07-24

Gėda leidyklai leidus šią knygą versti idelogiškai prieš autorių nusiteikusiai vertėjai. Vertimas yra grynas sabotažas.

2019-12-29

Vertimas apgailetinas. Panasu kad ant greicio verte, net neperskaite antra karta ka parase. Ne tik zodziai netinkamai naudojami bet daugybe klaidu. Nesinori net skaityti. Geda vertejai.

2019-12-09

Pritariu visiems anksčiau rašiusiems: vertimas baisus. Atasakomybę turėtų prisiimti leidykla, išleidusi į gyvenimą tokį prastą produktą.

2019-10-03

Na, Peterson'o mintys ir knyga, mano nuomone, verta 5/5, tačiau, kaip matau ne man vienam užkliuvo labai prastas vertimas, kuris sugadina jos įvaizdį. Esu laidoje girdėjęs, kad šios knygos vertėja neigiamai atsiliepia apie Peterson'o mintis ir šią knygą, todėl nenuostabu, kad vertimas toks paviršutiniškas- jaučiasi, kad vertėja nė nesistengė įsigilinti į kai kuriuos knygos sakinius ir tiesiog juos išvertė žodis žodin. Tačiau gero vertėjo darbas yra visų pirma suvokti autoriaus išsakomą mintį, o po to apgalvoti, kaip tiksliausiai perteikti ją į kitą kalbą nepakeičiant esmės. 5/5 autoriui (skaičiau knygą ir anglų kalba) ir 1/5 vertėjai. Tikiuosi kito knygos leidimo, kurio vertimu užsiimtu atsakingesnis žmogus nei Daiva Vilkelytė.

2019-08-31

Už vertimą - kuolas. Ar ši knyga buvo redaguota? Įspūdis, kad ne. Ir ką dabar daryti - nei grąžinti į knygyną, nei toliau skaityti. ...

2019-08-31

Pritariu Lukui - autoriaus idėjos geros, o vertimas labai prastas:)

2019-06-29

Baisus vertimas, nelietuviški sakiniai, daug gramatikos klaidų, t.y. praleistos raidės ir t.t. Vertimas nepritaikytas kontekstui. Pvz.: visiems puikiai žinomas Houmeris iš "Simpsonų", geriantis alų ir valgantis spurgas ,patampa Homerų (Pirma mintis - senovės graikų poetas). Šiek tiek daugiau nei dviprasmiški jausmai apima skaitant tokį sakinį. Knyga ir jos idėjos vertos dėmesio, tačiau pirkti patariu originalo kalba, nes pigus ir nepritaikytas vertimas sugadina šios, manau, ne be reikalo tokio populiarumo susilaukusios, knygos esmę.

Parašykite atsiliepimą apie "12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis "

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Saviugdos knygos

Jordan B. Peterson parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis , kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis ? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jordan B. Peterson tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "12 gyvenimo taisyklių. Chaoso priešnuodis " perkama kartu