0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -84%
Kaina internetu: 2,29 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 11.20 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2016-03-08 Antanas

Nuostabi knyga

77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti


2021-07-31 2.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti" aprašymas

"Spręskite apie savo sveikatą iš to, kaip džiaugiatės rytu ir pavasariu."
Henris Deividas Toras

Kas yra vėžys? Iš kur jis atsiranda? Kaip jį įveikti?
Į šiuos klausimus pasiryžo atsakyti žmonės, kurie sugebėjo įrodyti esą pernelyg stiprūs, kad pasiduotų ligai.
Kiekviena iš 77 istorijų – tai nuoširdus pasakojimas apie viltį, kovą ir pergalę.

Knygą "77 istorijos apie pergalę prieš vėžį" paruošė autorių kolektyvas iš Lietuvos, Vokietijos, Lenkijos, Didžiosios Britanijos, JAV, Rusijos ir kitų šalių. Tikri išgyvenimai ir žymių pasaulio gydytojų komentarai įrodo: nugalėti įmanoma.

MINTYS IŠ KNYGOS

KOVAI SU VĖŽIU - PROTINGOSIOS BOMBOS
Nors vis dar sunku patikėti, akivaizdu, jog dėl teisingai sustyguotos profilaktikos ir gydymo strategijos, vėžio imperija ima trauktis...

KŪRYBIŠKAS ŽVILGSNIS Į LIGĄ: GYDOMOJI VIZUALIZACIJA
Įsivaizdavau, kaip mano imuninė sistema žudo vėžines ląsteles. Jaučiau, kaip šios mintys mane stiprina, kartu lemdamos ir vis didesnes pastangas nugalėti klastingąjį vėžį...

NAUJO SAVĘS PAIEŠKOS
Vėžys - tai laikas, parodęs man, kokių turiu gerų draugų, ir kiek užuojautos galiu gauti iš šeimos, bičiulių, medikų. Tai laikas, kurio, mano gydytojų manymu, aš neturėjau turėti.

AR ŽOLELĖS GALI IŠBAIDYTI VĖŽĮ?
Jei žmogus per dieną išgeria bent litrą gryno vandens (kaskart po du gurkšnius), atstojančio pusę litro lašelinės, vėžinėms ląstelėms beveik neįmanoma įsitvirtinti organizme...

KRŪTIES VĖŽYS - UŽ STATISTIKOS IR APIBENDRINIMŲ RIBŲ
Atminkite, jog niekada nedera to vadinti medicinos stebuklu. Mums, gydytojams, teigiamas rezultatas šiuo metu yra rutina...

VIETOJ ĮVADO

Knyga, kurią Jūs laikote savo rankose, nepanaši į jokią kitą iki šiol išleistą knygą apie vėžį. Tikrų žmogiškų išgyvenimų mozaika „77 istorijos apie pergalę prieš vėžį" - tai unikalus kūrinys, parengtas dešimčių autorių iš įvairiausių pasaulio šalių: nuo JAV iki Islandijos. Dauguma jų ne iš nuogirdų žino, kas yra vėžys: jiems asmeniškai teko mesti iššūkį šiai XXI-ojo amžiaus rykšte tapusiai klastingai ligai. Tačiau svarbiausia tai, jog vėžį jie prisijaukino, kiekvienas išmindamas savą tradicinės ar neįprastos, profesionalų ar savo sugalvotos, juoką ar ašaras keliančios, tačiau bet kuriuo atveju - veiksmingos kovos kelią.

Remiantis neseniai publikuotais Amerikos vėžio tyrimų asociacijos pranešimais, galima teigti, jog 20 metų vykdyti aktyvūs tyrinėjimai onkologijos srityje leido žmonijai išvengti maždaug milijono mirčių. Per šį laiką vidutiniškai trečdaliu sumažėjo mirtingumas nuo krūties, gimdos kaklelio, skrandžio, prostatos ir kitų vėžio tipų. Dar 1975 m. tik pusė žmonių su onkologine diagnoze išgyvendavo ilgiau nei penkerius metus. Šiandien bent penkmetis, o dažnai - ir žymiai daugiau gražaus gyvenimo metų nudžiugina jau apie 70 % sergančiųjų vėžiu.

Žinoma, vis dar anksti kalbėti apie visišką pergalę prieš vėžį, tačiau sulig kiekviena diena prie jos artėjame. Iš pirmo žvilgsnio menki pasisekimai kovoje su onkologinėmis ligomis iš tikrųjų turi kolosalią reikšmę. Karas nelaimėtas, bet jau nugalėta daugybėje mūšių. Sunku patikėti, tačiau XX-ojo amžiaus pradžioje medikai nemokėjo gydyti diabeto - vidutiniška diabetu sergančio žmogaus gyvenimo trukmė tesiekdavo kiek daugiau nei metus. Dabar ši liga jau nebekelia tokios paniškos baimės, ir būtent tai leidžia tikėtis, jog nepagydomų ligų nėra. Vadinasi, ateis diena, kai pasitrauks ir vėžys.

Knyga „77 istorijos apie pergalę prieš vėžį" buvo kuriama siekiant vieno vienintelio tikslo: įkvėpti Jus absoliučiai pergalei - ne tik prieš vėžį, bet ir prieš bet kokią kitą negalią. Žmogiškosios dvasios galiai nėra ribų. Šios knygos puslapiai suausti iš neįtikėtinai galingos vilties energijos, kuria su mumis sutiko pasidalinti paprasti žmonės. Havajietė, nukovusi kiaušidžių vėžį, padedama žiniuonės iš Ukrainos. Italas, išbaidęs prostatos vėžį juoku ir beribiu optimizmu. Kinė, kuriai muzikinė dukters karjera rūpėjo labiau už savo pačios ligą. 10-metis berniukas iš Teksaso, sukūręs video žaidimą apie savo grumtynes su leukemija... Knygos herojai privertė mus suvokti, kad vėžys savaime nėra mirtis. Tereikia žinių, ryžto ir, be abejo, didžiulės meilės gyvenimui.

Rengdami šią knygą, 77 kartus išgyvenome vėžį: kiekviena istorija pareikalaudavo dvasinių jėgų, emocinio tvirtumo. Ne vieno vėžį išgyvenusiojo patirtis įstrigo taip giliai, lyg būtų pasakota artimo bičiulio. Nenuostabu - juk atverti pačius skaudžiausius išgyvenimus, kurių akivaizdoje esame pažeidžiami, trapūs, silpni, pavargę, išties tegalime brangiausiems draugams. Tačiau šie žmonės savo istorijas pasakoja Jums - visiems, kurie vienaip ar kitaip buvote paliesti vėžio. Galbūt jų pasakojimai ir neišgydys Jūsų, tačiau galite būti tikri, jog kiekvienas jų visa širdimi norėtų kaip nors Jums padėti.

Šios atviros, skaudžios, rimtos ir retkarčiais netgi juokingos istorijos - tai visų mūsų bandymas būti šalia kiekvieno, į kurio duris pasibeldė vėžys. „Neviltis pernelyg ryškiai piešia galimas nelaimes; viltis - tai energija, kuri skatina protą išbandyti visus kovojimo su jomis būdus", - yra sakęs žymus amerikiečių rašytojas Torntonas Vailderis. Jeigu ši knyga suteiks Jums tokios energijos, vadinasi, mes savo darbą darėme ne veltui. forSmart kolektyvas
 


  • Autorius:
  • Leidėjas: forSMART
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 504
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786099547404

2016-03-08

Nuostabi knyga

2014-11-23

Tikrai nuostabi ir nuoširdi knyga!

Parašykite atsiliepimą apie "77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Sveikos gyvensenos knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "77 istorijos apie pergalę prieš vėžį. Pažinti, suprasti, nugalėti ir atgimti" perkama kartu