0

8 savaičių glikemiją mažinanti dieta

  • Nuolaida knygai -50%
Kaina internetu: 4,69 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 4.60 € (50%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

8 savaičių glikemiją mažinanti dieta

  • Leidėjas: Jotema
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 272
  • ISBN ar kodas: 9789955136996

2020-09-30 4.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "8 savaičių glikemiją mažinanti dieta" aprašymas

Kaip išvengti II tipo diabeto ir jį išsigydyti be vaistų
Knyga norintiems išmokti gyventi sveikai
Knygos pratarmės autorius - profesorius Roy Taylor

Dr. Michaelo Mosley „8 savaičių glikemiją mažinanti dieta“ yra visiškai naujas požiūris į didžiausią šių laikų epidemiją — II tipo diabetą.

Mūsų maiste gausu cukraus ir greitai virškinamų angliavandenių, kurie organizme ne tik didina riebalų kiekį, bet ir kelia pavojų susirgti II tipo diabetu, vėžiu, patirti insultą, kentėti nuo demencijos ir visą gyvenimą vartoti vaistus. Daugelio suaugusiųjų kraujyje yra padidėjęs gliukozės kiekis, tačiau neretas žmogus apie tai net nežino.

Šioje aktualioje knygoje "8 savaičių glikemiją mažinanti dieta" daktaras M. Mosley aiškina, kodėl organizme kaupiasi pavojingi pilvo riebalai, ir pataria, kaip kuo greičiau jų atsikratyti. Jis sugriauna mitus apie tai, kad greitas svorio metimas nėra gerai ir kad tie, kurie numeta svorio greitai, taip pat greitai jo ir vėl priauga.

Nugalėkite diabetą be vaistų, laikydamiesi 8 savaičių nuoseklaus mitybos plano ir ruošdami maistą pagal receptus iš New York Times pripažintos bestselerių autoriaus daktaro M. Mosley knygos.

Jeigu jus kamuoja II tipo diabetas ir norite visiškai atgauti sveikatą — ši knyga skirta jums. Jeigu šis sutrikimas pasitaikė jūsų giminės istorijoje, pasiūlykite knygą artimiesiems. XXI amžiuje kiekvienas privalome kovoti su nauju ydingu mūsų visuomenės reiškiniu — pirmą kartą per 200 tūkstančių Homo sapiens evoliucijos metų privalome mokytis išvengti žalos, kurią daro maisto perteklius.

Iš anglų kalbos vertė Dalia Paslauskienė

Parašykite atsiliepimą apie "8 savaičių glikemiją mažinanti dieta"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pagalba sau. Gydomės namuose

Michael Mosley parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 8 savaičių glikemiją mažinanti dieta, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 8 savaičių glikemiją mažinanti dieta aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 8 savaičių glikemiją mažinanti dieta už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 8 savaičių glikemiją mažinanti dieta? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Michael Mosley tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "8 savaičių glikemiją mažinanti dieta" perkama kartu