0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

80/20 revoliucija

Kaina internetu: 4,19 €
Kaina knygyne: 4,98 €*
Sutaupote: 0.79 € (16%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

80/20 revoliucija


2021-06-30 4.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "80/20 revoliucija" aprašymas

Korporacija ar turtas daugiau nevaidina lemiamo vaidmens. Nauja ekonomikos varomoji jėga – kūrybingos asmenybės ir jų komandos, jie kuria materialinę gerovę ir gyvena joje.
80/20 principo revoliucija yra tokia pat reikšminga kaip pramonės, žemės ūkio ar valdymo perversmai kurie jau pakeitė mūsų kasdienybę.
Šiame klasikinės Richardo Kocho knygos „80/20 principas“ tęsinyje autorius atskleidžia, kaip 80/20 principas padeda individams tapti žmonėmis, kuria perima verslo valdymą į savo rankas. Išsiaiškink, kaip tu gali prisijungti prie šio perversmo.Parašykite atsiliepimą apie "80/20 revoliucija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vadybos knygos

Richard Koch parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą 80/20 revoliucija, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos 80/20 revoliucija aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos 80/20 revoliucija už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą 80/20 revoliucija? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Richard Koch tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "80/20 revoliucija" perkama kartu