0

Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę

Internetu: 11,19 €
Knygyne: 12,87 €*
Sutaupote: 1.68 € (14%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę

  • Leidėjas: Žmogaus psichologijos studija
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 23x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 32
  • ISBN ar kodas: 9789955998785

11.19 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Psichologės psichoterapeutės sukurta knygelė "Ežiukas Poviliukas jaukinasi baimę" skirta 4-12 metų vaikams, o galbūt ir vyresniems, turintiems tą pačią bėdą kaip ir ežiukas Poviliukas - baimę. Ši pasakaitė - apie ežiuko mėginimą įveikti ir prisijaukinti savo baimę.
Knygos pabaigoje rasite keletą patarimų.

"Baimė - nemaža mūsų gyvenimo dalis. Ji ypač didelė vaikystėje, kada tamsa, miegas, nepažistamieji ar net, pavyzdžiui, karvė, gali atrodyti be galo siaubingi. Džiaugiuosi šia knygele, mokančia, kaip jautriai ir šiltai galime padėti vaikams (ir ne tik jiems) susipažinti ir susidraugauti su savo baime..."
Psichologe dr. leva Šidlauskaite-Stripeikiene

"Ši knygetė - tai unikali ir labai paprasta pagalba vaikučiams ir jų tėveliams, susiduriantiems su nelengvais baimės išgyvenimais. Autorė pasakos forma moko, kaip pažiūrėti baimei į akis: kai staiga padeda supratimas „aš - kaip ir tu" (atkreipkite, dėmesį, ką senelis pasakoja anūkui apie savo patirtį) bei esamų išgyvenimų pripažinimas. Perskaitę pasaką, būtinai leiskite vaikui atsakyti į autorės užduotą klausimą, kartu pafantazuokite, padiskutuokite."
Vaikų ir paaustių psichotagė pskhoterapeutė Ramunė žumbakienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu