0

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės")

7,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės")


2020-09-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės")" aprašymas

Knyga "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems" - tai devintasis Lietuvos ir Latvijos jėzuitų provincijos inicijuojamo projekto „Siekiantiems begalybės“ leidinys. Pagrindinis projekto tikslas – prisidėti prie mokslo ir tikėjimo dialogo puoselėjimo. Esame įsitikinę, kad gerai pagrįsti naujausi moksliniai atradimai neišvengiamai skatina kelti Dievo egzistavimo klausimą.


Juk ne kartą buvai nustebintas (-a) nepaprasto gamtos grožio, tiesa? Pavyzdžiui, gražaus saulėtekio arba saulėlydžio, kalnų didybės, pražydusių pavasario gėlių ar žvaigždėto dangaus.

Pasaulis - tai nuostabi Gamtos knyga, kurią Kūrėjas rašo ilgai ir kantriai. Ji kupina paslapčių ir klausimų, kurių patys vieni atsakyti negalime, nes pasakojimas dar nebaigtas.


„Kokios nesuvokiamos man tavo mintys, Dieve, ir kiek jų daug!" (Ps 139) - skundžiasi psalmių autorius. Kūrėjo mintis galėjo suprasti ir atskleisti tik tas, kuris jį vadino savuoju Tėvu - Jėzus Kristus.


Giliausią Gamtos knygoje glūdinčią Visagalio mintį Jėzus vadino Gerąja Naujiena.

Kodėl „Naujiena" rašoma iš didžiosios „N"?

Ar ji tikrai gera?

Kokią žinią Kristus neša tau ir visiems žmonėms?

Kaip turėtume ją priimti, į ją atsiliepti?

Į šiuos ir kitus klausimus padės atsakyti knygelė „Geroji Naujiena mažiems ir dideliems".


Mūsų pasaulyje dvelkia Dievo Dvasia.

Ji gamtą ir žmogų kreipia į begalinę Tiesą, Meilę, Gerį ir Grožį - DIEVO KARALYSTĘ.Visos serijos "Siekiantiems begalybės" knygos:

Tikėjimo slėpinys. Įvadas į katalikybę

Didieji klausimai vaikams

Mokslas ir tikėjimas. Naujasis įvadas

Kvarkai, chaosas ir krikščionybė

Dešimt visuotinių principų

Jėzus. Istorinis portretas

Didieji klausimai jaunimui

Nevykėlio laiškai

Geroji Naujiena mažiems ir dideliems

Kodėl mes? Kaip mokslas iš naujo atrado, kad mes sau - paslaptis

Didieji klausimai vaikams ir tėvams

Penki antikatalikiški mitai

Katalikų Apšvieta. Pamiršta pasaulinio judėjimo istorija
Parašykite atsiliepimą apie "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės")"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės"), kurią skaitytojams dovanoja Parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ su knyga Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės") jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės") patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Parengė kun. Vytautas Sadauskas SJ. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės") palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Geroji Naujiena mažiems ir dideliems (serija "Siekiantiems begalybės")" perkama kartu