0

Gyvybė 3.0. Žmogus dirbtinio intelekto amžiuje

Internetu: 12,99 €
Knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Gyvybė 3.0. Žmogus dirbtinio intelekto amžiuje

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Formatas: 17x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 368
  • ISBN ar kodas: 9786094663680

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Fiziko Max Tegmark knyga „Gyvybė 3.0: žmogus dirbtinio intelekto amžiuje“ atskleidžia dirbtinio intelekto ir žmonijos ateities galimybes. Ką daryti, kad išvengtume rizikų ir išnaudotume dirbtinio intelekto privalumus?


Kaip dirbtinis intelektas veikia mūsų gyvenimą: nusikaltimus, karus, teisingumo sistemą, darbo rinką, visuomenę ir mūsų pačių žmogiškumo suvokimą? Dirbtinio intelekto atėjimas gali pakeisti visa žmonijos ateitį labiau nei bet kuri kita technologija. Masačusetso technologijos instituto profesorius Max Tegmark tyrinėja tą ateitį, kurioje neišvengiamai gyvensime su dirbtinio intelekto technologijomis.


Kaip galime auginti gerovę nepalikdami žmonių be pajamų ir gyvenimo tikslų? Kokius patarimus turėtume duoti vaikams, kad jų ateitis būtų sėkminga? Kaip sustiprinti dirbtinio intelekto sistemas, kad jos būtų atsparesnės gedimams ir programišių atakoms? Ar tikrai netrukus mašinos pakeis mus darbe ir kitose srityse? Ar dirbtinis intelektas padės žmonijai kaip niekada suklestėti ir suteiks mums daugiau galios nei esame pajėgūs susitvarkyti?


Max Tegmark knyga „Gyvybė 3.0: žmogus dirbtinio intelekto amžiuje“ padės kur kas geriau suprasti temą, kuri itin aktuali dabartiniame pasaulyje. Autorius nesibaimina atskleisti įvairiausius požiūrius ar kontraversiškas detales – nuo superintelekto iki prasmės, sąmonės ir fizinių visatos gyvybės ribų. Jis kalba ir apie naujausią pažangą dirbtinio intelekto technologijoje.


„Originali, suprantama ir provokuojanti knyga. M. Tegmark sėkmingai paaiškina daugybę dirbtinio intelekto veidų.“

Science


"Tai įtraukiantis vadovas apie iššūkius ir pasirinkimus mūsų ieškojimuose, siekiant puikios ateities, intelekto ir sąmonės – Žemėje ir už jos ribų.“

Elon Musk, Tesla Motors įkūrėjas ir vadovas


„Būdamas iškiliu fiziku ir Gyvybės ateities instituto vadovu Max Tegmark turi pranašumą atskleisti skaitytojams sensacingą informaciją apie svarbiausią mūsų laikų temą.“

Jaan Tallinn, vienas iš Skype įkūrėjų


„Visi mes – ne tik mokslininkai, pramonininkai ir generolai – turime paklausti savęs, ką galime padaryti dabar, kad ateityje gautume naudos iš dirbtinio intelekto ir išvengtume rizikų. Tai svarbiausias mūsų laikų pokalbis, o susimąstyti skatinanti M. Tegmark knyga padės jums prie jo prisijungti.“

Stephen Hawking


Max Erik Tegmark (g. 1967 m.) – švedų kilmės amerikiečių fizikas ir kosmologas, Masačusetso technologijos instituto profesorius, Gyvybės ateities instituto vadovas. Apie kosmologiją ir dirbtinį intelektą yra parašęs daugiau nei 200 mokslinių straipsnių, dviejų knygų autorius. Jo tyrimus apie dirbtinio intelekto saugumą finansuoja Tesla Motors įkūrėjas Elonas Muskas.


Iš anglų kalbos vertė Daiva Vilkelytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę