0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Isos slėnis (2-as leidimas)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Isos slėnis (2-as leidimas)


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Isos slėnis (2-as leidimas)" aprašymas
"Gera gimti mažame krašte, kur gamta yra žmogiška, lygiavertė žmogui, kur per šimtmečius tarpusavyje sugyveno įvairios kalbos ir įvairios religijos. Kalbu apie Lietuvą, mitų ir poezijos žemę", - teigė Czeslavvas Miloszas 1980 metais gavęs Nobelio premiją.Šitas nuoširdus atsivėrimas galėtų būti moto "Isos slėnis", poetiškiausiai Czeslawo Miloszo knygai, kurioje kaip poemoje persipina tylia paslaptimi švytinti realybė ir vaikystės pasaulio atradimai - nuo gamtos grožio iki žmogaus dvasinio dosnumo. Pasakojimas apie savo laiką, savo amžininkus ir jų likimus, savo gimtinę "Isos slėnyje" netikėtai įgauna jaukaus universalumo. Atidus, išsaugojęs moralines ir estetines vertes skaitytojas šioje knygoje įžvelgs patvirtinimą, kad ilgesiu tampanti praeitis yra veiksmingesnė už dabartį.


Iš lenkų kalbos vertė Algis Kalėda

  • Nobelio literatūros premijos laureato knyga


Parašykite atsiliepimą apie "Isos slėnis (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Isos slėnis (2-as leidimas), kurią skaitytojams dovanoja Czeslaw Milosz. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Czeslaw Milosz su knyga Isos slėnis (2-as leidimas) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Isos slėnis (2-as leidimas) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Czeslaw Milosz. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Isos slėnis (2-as leidimas) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Isos slėnis (2-as leidimas)" perkama kartu