0

Kraujas ant sniego

  • Nuolaida knygai -37%
Internetu: 6,99 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (37%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Kraujas ant sniego

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 12x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9789955238607

6.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Kraujas ant sniego" – trumpas, taiklus ir žaibiškas trileris.Ulavo meilė gali būti tokia pat stipri, kaip ir gebėjimas žudyti. Vis dėlto jis visada vienišas, nes jo profesija – baudėjas. Kai gyvenimui užsidirbi bausdamas, sunku su kuo nors užmegzti artimą ryšį. Tačiau, regis, pagaliau jis sutiko savo svajonių moterį. Tik yra dvi problemos: ji – jo boso žmona, o Ulavą ką tik nusamdė ją nužudyti.Naujausias pasauliniu mastu pripažinto Hario Hūlės knygų ciklo autoriaus Jo Nesbø darbas – greito veiksmo, glaustas ir lyriškai tamsus trileris, kurio centre – rankas susitepęs, bet nuoširdus antiherojus, samdomas žudikas, ramiai besileidžiantis į meditacinius apmąstymus apie meilę ir mirtį."Neginčijamai skandinaviško trilerio karalius... Mums jau tapo įprasta, kad Nesbø trileriai didelės apimties, juose daug staigių siužeto vingių, žiaurios prievartos, o štai minimalistinis ir trumpas tarsi poezija "Kraujas ant sniego" – visiška priešingybė ankstesniems autoriaus romanams."

The Times"Puikus romanas... Kraujas ant sniego turi vyriško romantizmo, kurį randame, pavyzdžiui, filmuose apie mafiją... Tai vienas iš „tų" elementų, kurie šį romaną paverčia tikrai gera literatūra."

Dagbladet (Norway)


"Kraujas ant sniego – asmeninis Nesbø „bulvarinis skaitalas" dviem prasmėmis. Tai ir duoklė kietai sukaltam aštuntojo dešimtmečio pasakojimo stiliui, ir kartu paralelės su Quentino Tarantino filmais."

Dagsavisen (Norway)


"
Gryna, kruvina, šalta, mistinė ir žavinti tamsuma."

CrimeFictionLoverIš norvegų kalbos vertė Alvyda Gaivenienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu