0

Sleido namas

5.0
(1 įvertinimai)
Knygą turime sandėlyje
2017-09-25 Martynas

Labai lengvai ir įdomiai skaitoma knyga. Man tai buvo lengvas skaitinys po darbo dienos. Nesu rimtas skaitovas, tiesiog norėjosi kažko paprasto bei įtraukiančio - ši knyga tai pateisino 100%. Vienas trūkumas - greitai persiskaitė. Bet juk gero po truputį.
O dabar, kai knyga kainuoja pigiau nei du autobuso talonėliai, tikrai verta ją įsigyti.

Informacija

Sleido namas

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 231
  • ISBN ar kodas: 9786094661761

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Sleido namas" aprašymas
Paskui atsitinka keistas dalykas: mano ranka nusprendžia smarkiai pastumti duris, ir delną persmelkia karščio tvinksnis. Iš nuostabos viaukteliu kaip užmintas šunytis, ir juodos geležinės durelės atsidaro. Lyg būtų tik ir laukusios paprašomos. Ir laukia – atviros…


David Mitchell (Deividas Mičelas, g. 1969 m.) – britas, septynių romanų autorius, 2007 m. žurnalas „Time“ jį įtraukė į įtakingiausių pasaulio žmonių šimtuką. Jis dažnai vadinamas „europietiškuoju Murakamiu“: abiejų autorių romanuose pilna keistų personažų bei istorijų, japoniško santūrumo ir nutylėjimų; abu sėkmingai derina intelektualumą su populiariu turiniu. Žinomiausia jo knyga „Debesų atlasas“ (Tyto alba, 2014) – monumentalus romanas; jame susipina šešios istorijos.


„Sleido namas“ – naujausias autoriaus kūrinys. Jį galima vadinti siaubo romanu, vaiduoklių istorija, baisia pasaka prieš miegą suaugusiesiems ar pasakojimu apie sielų kelionę ir nemirtingumo troškimą.


Kas devyneri metai paskutinį spalio šeštadienį nuošalaus skersgatvio sienoje pasirodo juodos, mažos, geležinės durelės; jei jūs esate tas, kurio reikia, nustebęs lengvai jas atversite – ir pateksite į puikų sodą, kuriame stūkso Sleido namas. Maloni moteris pasitiks jus ir pakvies vidun. Iš pradžių iš namo išeiti visai nenorėsite. Tačiau vėliau paaiškės, kad ištrūkti jūs jau nebegalite... Kas devyneri metai kraupieji namo gyventojai prisivilioja tą, kuris jaučiasi vienišas, nesuprastas ir yra ypatingas, tik pats to nežino: prislėgtą paauglį, neseniai išsiskyrusį policininką, drovią koledžo studentę. Daugiau jų niekas nebemato. Kas iš tiesų vyksta Sleido name? Tiems, kurie sužino, jau būna per vėlu...

Penkios aukos, padariusios tą pačią klaidą – atvėrusios mažas, juodas dureles ir įžengusios į Sleido namą. Penki pasakojimai, kuriuose atsiskleidžia visas rašytojo literatūrinis talentas: nepaprastai psichologiškai įtikinantis aukos liudijimas, vedantis vis labiau šiurpstantį skaitytoją į neišvengiamą pražūtį, penki skirtingi stiliai, kuriais autorius pasakoja, intriga, priverčianti sulaikyti kvapą iki pat galo – tai istorija, kurią parašyti galėjo tik Davidas Mitchellas.


„Augalai vyto, pienas rūgo, o vaikai beveik sulaukėjo, kol buvau visa panirusi į šiurpią Davido Mitchello Sleido namo magiją. Tai pašėlusiai išradingas, kraupus, anapusinis, bet kartu ir nuostabiai žmogiškas pasakojimas apie užkerėtą namą. Į jo gniaužtus ketinu sugrįžti dažnai.“

Gillian Flynn, bestselerio "Dingusi" autorė


Iš anglų kalbos vertė Laimantas Jonušys
2017-09-25

Labai lengvai ir įdomiai skaitoma knyga. Man tai buvo lengvas skaitinys po darbo dienos. Nesu rimtas skaitovas, tiesiog norėjosi kažko paprasto bei įtraukiančio - ši knyga tai pateisino 100%. Vienas trūkumas - greitai persiskaitė. Bet juk gero po truputį.
O dabar, kai knyga kainuoja pigiau nei du autobuso talonėliai, tikrai verta ją įsigyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Sleido namas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sleido namas, kurią skaitytojams dovanoja David Mitchell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Mitchell su knyga Sleido namas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sleido namas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Mitchell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sleido namas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sleido namas" perkama kartu