TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Abatija

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Knygą turime sandėlyje
2017-07-24 Regina

Labai gera, rekomenduoju.


Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.588 SoldOut

Knygos "Abatija" aprašymas

Nelaiminga, sūnaus netekusi Ana kenčia ir sunkiai įveikia ją užklupusią neviltį. Buvęs talentingas architektas Markas dirba vienuolyne dailide ir tyliai stebi, kaip gyvenimas krypsta kita linkme, nei jis norėtų. Abatą Paulių kartais kankina abejonės, ar nutaręs užsidaryti vienuolyne priėmė teisingą sprendimą. Visi šie žmonės susitinka abatijoje, ir tas susitikimas pakeičia jų gyvenimą.

Jameso Martino romanas „Abatija" - tai pasakojimas apie praradimo skausmą ir gebėjimą atsitiesti, gyvenimo tuštumą ir jo prasmę, abejones ir supratimą, apie kankinantį klausimą: „Kodėl tai nutiko būtent man?"

Ana po daugelio metų netikėtai apsilanko vienuolyne, į kurį vaikystėje ją vesdavosi tėvas. Dabar ji brandi moteris, tik, deja, gyvenimas ją labai įskaudino - ji neteko sūnaus. Nors jau prabėgo keleri metai, tas skausmas vis neapleidžia. Paguodą teikia darbas, draugė, sodininkystė, bet atsakymo į svarbiausią klausimą, kodėl tai nutiko būtent jai, ji neranda.
Nejučiomis moteris supranta, kad bažnyčios ramybė, giesmės, pokalbiai su tėvu Pauliumi, vienuolyno abatu, ir senu tėvų bičiuliu tėvu Eduardu padeda jai nusiraminti, susitaikyti su skausmu ir nustojus kaltinti Dievą vėl į jį atsigręžti.
Ana nedrąsiai pradeda tikėti, kad ateity jos laukia šviesus gyvenimo etapas, tad galbūt verta neatsisakyti simpatiškojo Marko, dirbančio vienuolyne, kvietimo į pasimatymą.

Iš anglų kalbos vertė Rita VidugirienėKiti taip pat domėjosi


2021-08-18

Patiko, kad buvo aprašytos vietovės ir veikėjai, ko nebuvo "Nepažįstamosios maldoje". Gražus viršelis... Bet pati knyga, jos siužetas ne itin. Mano nuomone jis buvo per daug ištemptas. Tikrai pritrūko veiksmo. Ir norėjosi, kad knyga baigtųsi aiškiau. Kad pagrindinė veikėja ne tik pradėtų lankytis abatijos mišiose, bet padarytų kokį esminį pokytį gyvenime.

2017-07-24

Labai gera, rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Abatija"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Abatija", James Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar James Martin su knyga "Abatija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Abatija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Abatija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Abatija" perkama kartu