0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Abatija

4.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -76%
Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 9.40 € (76%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-07-24 Regina

Labai gera, rekomenduoju.


2021-10-31 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Abatija" aprašymas

Nelaiminga, sūnaus netekusi Ana kenčia ir sunkiai įveikia ją užklupusią neviltį. Buvęs talentingas architektas Markas dirba vienuolyne dailide ir tyliai stebi, kaip gyvenimas krypsta kita linkme, nei jis norėtų. Abatą Paulių kartais kankina abejonės, ar nutaręs užsidaryti vienuolyne priėmė teisingą sprendimą. Visi šie žmonės susitinka abatijoje, ir tas susitikimas pakeičia jų gyvenimą.

Jameso Martino romanas „Abatija" - tai pasakojimas apie praradimo skausmą ir gebėjimą atsitiesti, gyvenimo tuštumą ir jo prasmę, abejones ir supratimą, apie kankinantį klausimą: „Kodėl tai nutiko būtent man?"

Ana po daugelio metų netikėtai apsilanko vienuolyne, į kurį vaikystėje ją vesdavosi tėvas. Dabar ji brandi moteris, tik, deja, gyvenimas ją labai įskaudino - ji neteko sūnaus. Nors jau prabėgo keleri metai, tas skausmas vis neapleidžia. Paguodą teikia darbas, draugė, sodininkystė, bet atsakymo į svarbiausią klausimą, kodėl tai nutiko būtent jai, ji neranda.
Nejučiomis moteris supranta, kad bažnyčios ramybė, giesmės, pokalbiai su tėvu Pauliumi, vienuolyno abatu, ir senu tėvų bičiuliu tėvu Eduardu padeda jai nusiraminti, susitaikyti su skausmu ir nustojus kaltinti Dievą vėl į jį atsigręžti.
Ana nedrąsiai pradeda tikėti, kad ateity jos laukia šviesus gyvenimo etapas, tad galbūt verta neatsisakyti simpatiškojo Marko, dirbančio vienuolyne, kvietimo į pasimatymą.

Iš anglų kalbos vertė Rita Vidugirienė2021-08-18

Patiko, kad buvo aprašytos vietovės ir veikėjai, ko nebuvo "Nepažįstamosios maldoje". Gražus viršelis... Bet pati knyga, jos siužetas ne itin. Mano nuomone jis buvo per daug ištemptas. Tikrai pritrūko veiksmo. Ir norėjosi, kad knyga baigtųsi aiškiau. Kad pagrindinė veikėja ne tik pradėtų lankytis abatijos mišiose, bet padarytų kokį esminį pokytį gyvenime.

2017-07-24

Labai gera, rekomenduoju.

Parašykite atsiliepimą apie "Abatija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Abatija", kurią skaitytojams dovanoja James Martin. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Martin su knyga "Abatija" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Abatija" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Martin. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Abatija" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Abatija" perkama kartu