⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius

Kaina: 16,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-08-31 16.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius" aprašymas

Ugdymo(si) priemonė „Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius“ sudaryta iš 214 paveikslėlių kortelių, sunumeruoto spausdintinių didžiųjų raidžių raidyno ir 10 komplektų lietuvių kalbos abėcėlės raidžių kortelių.

Naudodamiesi priemone vaikai galės:
- įvardyti paveikslėlių kortelėse pavaizduotus daiktus,
- įsiklausyti į tariamą žodį,
- išvardinti žodžio garsus,
- surasti raidyne garsą žyminčios raidės numerį,
- surinkti žodį sudarančias raideles raidžių kortelėse.

Priemonė „Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius“ rekomenduojama ikimokyklinio, priešmokyklinio, specialiojo ugdymo pedagogams, pradinių klasių mokytojams, logopedams, tėveliams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuviškos abėcėlės knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius", kurį pristato Irena Kazymirkienė. Siūlome ne tik išsamų "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Irena Kazymirkienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Abėcėlė. Dėlioju raideles, skaitau žodelius" perkama kartu