Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Abstrakčiosios algebros pradmenys

Kaina: 5,59 €
Kaina su kodu: 5,03 €
Nuolaidos kodas: PATOGU
  • Pristatysime: per 18-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Atsiėmimas Vilniuje
po 1 darbo val.

2024-07-31 5.59 InStock
Į krepšelį 5,03 € -10% su kodu
PATOGU

Knygos „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ aprašymas

Šią mokomąją knygą „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ sudaro keturi skyriai. Joje išdėstytas pagrindinis abstrakčiosios algebros kursas, autoriaus skaitomas Klaipėdos universitete. Daugelis teiginių pateikti su įrodymais. Tekstas gausiai iliustruotas pavyzdžiais, nemaža kurių turi ne tik iliustracinę reikšmę. Kiekvienas skyrius baigiamas uždaviniais.

Mokomoji knyga „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ skirta universitetų ir neuniversitetinių aukštųjų mokyklų fakultetų, kuriuose dėstomi abstrakčiosios algebros pradmenys visų studijų formų studentams. Ji taip pat bus naudinga asmenims, norintiems savarankiškai susipažinti su abstrakčiosios algebros pradmenimis ar praplėsti šiose srityje jau turimas žinias.Parašykite atsiliepimą apie „Abstrakčiosios algebros pradmenys“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Gintaras Praninskas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą „Abstrakčiosios algebros pradmenys“, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą „Abstrakčiosios algebros pradmenys“? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Gintaras Praninskas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su „Abstrakčiosios algebros pradmenys“ perkama kartu