-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai

Kaina: 9,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 9.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai" aprašymas

Ši mokomoji knyga „Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai“ - matematikos sąvokų, formulių ir uždavinių rinkinys, skirtas Vilniaus kolegijos studentams, pasirinkusiems ekonomines ar kitas nematematines studijų programas.

Mokomoji knyga „Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai“ parengta pagal Vilniaus kolegijos Verslo vadybos fakulteto studijų modulio Matematika programą. Leidinyje atsižvelgiama į kolegijos studijų programą ir akcentuojamas taikomasis matetikos modulio studijų pobūdis. Daugiau dėmesio skiriama taikymams versle ir ekonomikoje nagrinėti. Ši mokomoji knyga gali būti naudinga dieninę, vakarinę ir neakivaizdinę studijų formas pasirinkusiems studentams.


  • Autorius: Jovita Saldauskienė
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2009
  • Knygos puslapių skaičius: 258
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955519904

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Matematikos, statistikos knygos

Jovita Saldauskienė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Jovita Saldauskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Taikomoji matematika. Uždaviniai ir sprendimai" perkama kartu