0

Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 17x24, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 230
  • ISBN ar kodas: 9786090213384

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė" aprašymas

Ši mokomoji knyga "Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė" yra ankstesnių laidų atnaujinta ir papildyta versija, pritaikyta šiuolaikinėms studijoms. Leidinyje išdėstyti tiesines algebros ir analizines geometrijos pagrindai ir taikymo ekonomikoje pavyzdžiai, ribų ir diferencialinio skaičiavimo bei jų taikymo elementai, integralinio skaičiavimo metodai ir pagrindines taikymo sritys. Daug dėmesio skirta nagrinėjamų temų taikymui, ypač versle ir ekonomikoje.

Leidinys "Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė" skirtas socialinių mokslų studentams.

Parašykite atsiliepimą apie "Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Matematika. Statistika

Audrius Kabašinskas, Kristina Šutienė, Violeta Kravčenkienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Audrius Kabašinskas, Kristina Šutienė, Violeta Kravčenkienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Matematika 1. Tiesinė algebra ir matematinė analizė" perkama kartu