TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Ada

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 2.89 SoldOut

Knygos "Ada" aprašymas

Ados gyvenimo istorija nepaprasta. Ji – ypatinga moteris, išsilavinusi, protinga ir išdidi. Malonaus veido, skvarbaus žvilgsnio, mąslios kaktos, išraiškingų lūpų. Jai nenusilenkti buvo neįmanoma. Tačiau, nors Ada nuostabiai graži, ji nepanaši į romų angelą – nemėgo nuobodžiauti, skaitė knygas, tyrinėjo save ir kitus žmones, jų gyvenimus. Draugystė su paprastu vaikinuku Robertu Jazyga jai buvo kažkas naujo. Simpatiją jaunuoliui aiškino motinišku, nekaltu prisirišimu ir nematė nieko nepadoraus ar keisto, kad jo ilgisi, nori jį matyti šalia. Ada nežiūrėjo į rytdienos bedugnę! Ji buvo įsitikinusi, kad kiekviena meilė gyva šia diena.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Ada"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Ada", Jozef Ignacy Kraszewski. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jozef Ignacy Kraszewski su knyga "Ada" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Ada" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jozef Ignacy Kraszewski. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Ada" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Ada" perkama kartu