0

Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas

Kaina internetu: 8,29 €
Kaina knygyne: 9,29 €*
Sutaupote: 1.00 € (11%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2004
  • Formatas: 21x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 995509740X

2021-01-31 8.29 InStock
Į krepšelį
Knygos "Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas" aprašymas
"Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas" skiriamas šiluminės ir branduolinės technikos specialistams, kasdien susijusiems su šios srities technika. Jis bus naudingas ir plačiajai visuomenei, ypač žurnalistams, nes jų publikacijose vartojami terminai specialistams kartais nelabai suprantami.

Žodyne yra 1430 terminų. Jis yra daugiakalbis. Pagrindinėje žodyno dalyje pateikiami lietuviški terminai ir jų atitikmenys vokiečių, anglų, prancūzų ir rusų kalbomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas, kurią skaitytojams dovanoja Petras Švenčianas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Petras Švenčianas su knyga Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Petras Švenčianas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Aiškinamasis šiluminės ir branduolinės technikos terminų žodynas" perkama kartu