⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas

Kaina: 18,99 €
  • Pristatysime: per 24-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-09-30 18.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas" aprašymas

Niežulys, sloga, paraudimas, tinimai, o kartais net pavojingi dusulio priepuoliai – alergijos simptomai, kurie gadina gyvenimą kas trečiam žmogui pasaulyje. Kasmet alergikų daugėja, o pati liga tarp gyventojų taip sparčiai plinta, kad jau galima kalbėti apie epidemiją.

Kokios alergijos priežastys? Manoma, kad ją sukelia nepalanki ekologinė situacija, bloga mityba, genetika ir šiuolaikinis gyvenimo būdas. Visa tai, sakoma mums, turi įtakos žmogaus homeostazei1, keičia žmogaus kūno mikrobiotą ir galų gale veda prie padidėjusio jautrumo.

Kol mokslininkai aktyviai ieško efektyvių priemonių šiai ligai gydyti, gydytojai tiesiog tabletėmis slopina simptomus ir rekomenduoja pacientams esant galimybėms vengti kontakto su alergenu. Deja, visiškai išgydyti alergijos šiuolaikinė medicina negali.

PSY2.0 specialistų patirtis rodo, kad šis susirgimas yra ir psichosomatinės prigimties, o tai reiškia, kad bandymai jį paveikti psichoterapijos ir psichologijos metodais yra logiški ir pagrįsti.

Priešais jus knyga „Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas“, kurioje atskleidžiama autoriaus hipotezė apie būseną, kuri diagnozuojama kaip „alergija“.

Šios knygos „Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas“ tikslas – didelei auditorijai atskleisti tikrąsias alergijos priežastis ir jos gydymo būdus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos knygos apie sveikatą

Lana Bojeva, Michailas Filiajevas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Lana Bojeva, Michailas Filiajevas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Alergijos psichosomatika. Vaistai ar naujasis mąstymas" perkama kartu