0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 1.99 SoldOut
Knygos "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)" aprašymas
– Tu buvai rastas plūduriuojantis Temzėje, bjauriai pašautas. Mažiau kaip už pusantro kilometro buvo pastebėtas laivas, panašus į plaukiojančią skerdyklą. Kas atsitiko?

– Neprisimenu.Michael Robotham (Maiklas Robotamas, g. 1960 m.) – Australijoje gyvenantis detektyvų autorius. Ilgą laiką dirbo Londone Sunday Times, Daily Telegraph, Tatler žurnalistu, vėliau ėmė rašyti įtraukiančius psichologinius trilerius apie psichoterapeutą Džo O’Lofliną, iš karto sulaukusius tarptautinio pasisekimo. “Amnezija” – antroji byla (pirmoji – “Įtariamasis”, trečioji - “Naktinis keltas”), kurioje vėl sutinkame sarkastišką ir intelektualų Džo O’Lofliną, vieną žymiausių Londono psichoterapeutų, kurio gyvenimą ir karjerą temdo Parkinsono liga.

Tačiau čia šįkart į pirmą planą iškyla detektyvas inspektorius Ruizas. Išgelbėtas iš Temzės ir vos nenuskendęs, jis aštuonias dienas guli komoje. Atgavęs sąmonę, jis su siaubu supranta, kad paskutiniųjų savaičių visiškai neprisimena. Vienintelis dalykas, likęs atmintyje – mergaitės fotografija: mažoji Mika, pagrobta prieš trejus metus ir nuo tada laikoma mirusia. Bet ar tikrai?


“Amnezija” – klasikinis psichologinis trileris apie keistų prisiminimų nuotrupas, nuolatinį nerimą dėl vaiko likimo ir netikrumą – kai nežinai, ką baisaus dar esi pamiršęs.

Inspektorius Ruizas ir Džo O’Loflinas vėl klaidžioja žmogaus prigimties labirintuose, gelbėdami gyvybes.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

  • Autorius: Michael Robotham
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Knygos puslapių skaičius: 431
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094660412

Parašykite atsiliepimą apie "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2), kurią skaitytojams dovanoja Michael Robotham. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Michael Robotham su knyga Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Michael Robotham. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)" perkama kartu