0

Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 431
  • ISBN ar kodas: 9786094660412

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)" aprašymas
– Tu buvai rastas plūduriuojantis Temzėje, bjauriai pašautas. Mažiau kaip už pusantro kilometro buvo pastebėtas laivas, panašus į plaukiojančią skerdyklą. Kas atsitiko?

– Neprisimenu.Michael Robotham (Maiklas Robotamas, g. 1960 m.) – Australijoje gyvenantis detektyvų autorius. Ilgą laiką dirbo Londone Sunday Times, Daily Telegraph, Tatler žurnalistu, vėliau ėmė rašyti įtraukiančius psichologinius trilerius apie psichoterapeutą Džo O’Lofliną, iš karto sulaukusius tarptautinio pasisekimo. “Amnezija” – antroji byla (pirmoji – “Įtariamasis”, trečioji - “Naktinis keltas”), kurioje vėl sutinkame sarkastišką ir intelektualų Džo O’Lofliną, vieną žymiausių Londono psichoterapeutų, kurio gyvenimą ir karjerą temdo Parkinsono liga.

Tačiau čia šįkart į pirmą planą iškyla detektyvas inspektorius Ruizas. Išgelbėtas iš Temzės ir vos nenuskendęs, jis aštuonias dienas guli komoje. Atgavęs sąmonę, jis su siaubu supranta, kad paskutiniųjų savaičių visiškai neprisimena. Vienintelis dalykas, likęs atmintyje – mergaitės fotografija: mažoji Mika, pagrobta prieš trejus metus ir nuo tada laikoma mirusia. Bet ar tikrai?


“Amnezija” – klasikinis psichologinis trileris apie keistų prisiminimų nuotrupas, nuolatinį nerimą dėl vaiko likimo ir netikrumą – kai nežinai, ką baisaus dar esi pamiršęs.

Inspektorius Ruizas ir Džo O’Loflinas vėl klaidžioja žmogaus prigimties labirintuose, gelbėdami gyvybes.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Petrukaitis

Parašykite atsiliepimą apie "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikiniai detektyvai ir trileriai


Dažniausiai su "Amnezija (Džo O'Loflino byla Nr. 2)" perkama kartu