TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 9.19 SoldOut

Knygos "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis" aprašymas

Akmuo - gyvas ir jausmingas. Akmuo turi sielą. Matyt, žmogui nėra tikresnio draugo už akmenį. Visa tai pajusime pagyvenę su šia knyga, kuri būtinai dar kartą nuves mus į Mosėdį, į Akmenų muziejų. Jį sukūrė daktaras Vaclovas Intas (1925-2007) - viena iškiliausių Lietuvos asmenybių. Jo paliktas kūrinys ir jo tobulinimas akivaizdžiai rodo didžiules lietuvių tautos dvasines jėgas. Knyga su nepaprastos akies fotomenininko Algirdo Darongausko fotografjomis ir subtilios pajautos rašytojo Edmundo Untulio tekstais - įspūdingas kūrinys, pagerbiantis Vaclovą Intą ir jo filosofiją.


Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis", Algirdas Darongauskas, Edmundas Untulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Algirdas Darongauskas, Edmundas Untulis su knyga "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algirdas Darongauskas, Edmundas Untulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Amžinybės portretai. Daktaro Vaclovo Into pasaulis" perkama kartu